Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 11 Oca, 2008 13:10
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

narekşisi kullanman daha iyi limondan öykümcüm... bu arada 10.01.2008 tarihi itibariyle 76.3 kıloyom biliyorsunuz 26 kasımda 84,4 ile başlamıstım... benim diyetim basit:sabah limonlu ılık suyla alınan ayurveda hapım.. yarım saat sonra yağsız tost arada bir elma 2 bardak sıcak su (yeşil çay falan) öğlen ızgara salata arada kuru kayısı leblebi ikinci arada yine elma bu arada yine sıcak su bol bol sonra akşam haşlama sebze yanında kepekli bulgur (yağsız olucak ) gece yatmadan yağsız süt.... ama ben bunları tamı tamına yapamıyorum esnetiyorum diyeti ama iyi gidiyorum ... ama günde 5-6 km yürüyüşüm her gün var canım...

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 19 Oca, 2008 01:17

salı günü dr kontrolüm vardı ve tam 63 kg olmuşum:))yani tam 1 ayda 5 kg vermişim tam istediğim gibi gidiyor herşey..

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 19 Oca, 2008 21:22

ya selinn bişi sorabilirmym; sen nasl besleniyorsan bana anlatrmısın

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 20 Oca, 2008 01:09

mrb yozgatıngülü ben diyetimi bu konunun 5.sayfasında öyküme anlatmıştım.onu bi oku kafana takılan soru olursa sorarsın.öyküme de dediğim gibi bana göre hazırlanmış birşey o ve kişiden kişiye değişir.ama şöyle söyliyim.aç kalmıyorum günde 6 öğün yiyorum.tatlıdan şekerden hamur işlerinden uzak duruyorum..bol su içiyoeum.ama bu demek değilki asla yemiyorum mesela diyete ilk başladığım hafta kurban bayramıydı ve 7-8 adet madlen çikolata 6 dilim falan baklava yedim sonra geçenlerde canım tatlı istedi yine light tavuk göğsünden 1-2 kaşık aldım zaten yetiyor o kadar isteğimin bastırılmasına.ben çok fast food ve tatlı tüketiyordum bunları kestiğimde kilo vermeye başladım zaten.aslında özel birşey yapmıyorum yani..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.