Cevap Gönder  

Üye
Üye

turkey.gif
Eveett ! selammmm!
Pzr 02 Mar, 2008 11:00

Per 27 Arl, 2007 23:54
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba arkadaslar,bu siteyi yeni kesfettim ve destek bulacagimi umuyorum.etrefimda kilolu kimse olmadigi icin beni anlayacak kisi bulmak cok zor,hep klasik laflar;boyle iyiysin,kilo alma ama verme de,hadi yesene acliktan oleceksin vs....Esimde zaten ne zaman rejim yapsam sabote etmelk icin her turlu abur cuburu alip direncimi kirmaya calisiyor.Ben 1,70 boyunda ve 71 kiloyum,1 sene öncesine yani evlenene kadar 57 kiloydum Rolling Eyes hic bu kadar kilolu olmamistim.evlendigim zaman isimden ayrilmak zorunda kaldim ve evde oturdugum bu süre icerisinde hep bol giysilerle gezdigim icin ne kadar kilo aldigimin farkina varmam zor oldu.onceden zayif oldugum halde daha da zayiflamak icin sok diyetler yapip geri alirdim,ama simdi onu yapacak iradem bile yok,birkac denemem oldu ama ben cok acimasiz yaptigim icin bir yerde patlak veriyor,normal diet listelerine bakinca bana cok kalorili gibi geliyor,verebilecegime inanamiyorum,bu yüzdende motive olamiyorum,motivasyona ihtiyacim var ,yardimci olur musunuz lutfen,tesekkurler,cevaplarinizi bekliyorum..

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 28 Arl, 2007 11:58

Rolling Eyes ...............

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 28 Arl, 2007 14:11

kesinlikle profesyonel yardım al çünkü internetteki o saçma diyet listeleriyle metabolizmamızı daha da yavaşlatıyoruz arkadaşım.. inşallah başarılı olursun valla düşününce kilon banada çok fazla gibi gelmedi:)))) ama herkesin kendini iyi hissettiği kilo farklı tabi .. ben mesela 160 boyuma 60 kılo olsam yeter hedefim o ... başarılar diliyorum:)

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 28 Arl, 2007 14:40

sagol gayecim cok sevindim cevabına Very Happy .aslında dedigin gibi fazla gibi gelmiyor duyunca ama bende sanırım yag oranı cok,basen ve göbegim var cok rahatsız edici.tombul görünüyorum.hiçbirsey yakıstıramıyorum,kafayı takmısım zayıfkende takıntılıydım,aslımda belli diyetim yok selahattin dönmezin elmaxtakı programını izliyorum cok faydalı oluyor,en güvendigim diyetisyen o ama ücreti biraz pahalı,gidemedim,onun verdigi listeden uygulamaya basladım acımasız degil ve ac kalmıyorsun,birde vücuttaki sisligi attıracak bir icecek tarifi var onu uygulamaya calisiyorum,motive olmam gerek yalniz Sad .tabi daha 2 gün oldu:))bakalım insallah olur,senin kac kilo vermen gerekiyor ve rejime basladın mı,moralin nasıl?insallah sende basarırsın,tesekkür ederim..

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 28 Arl, 2007 14:47

tamam okudum önceki yazılarını,senin adına cok sevindim,insallah böyle devam edersin.aslında insanın yeme tarzını degistirmesi ve kabullenmesi gerekiyor,işte zor olan bu,sen alıstın mı kabullendin mi yeme tarzını?

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 28 Arl, 2007 17:01

yeme tarzı oluşması için bişeyler yemen lazım önce dimi:) benim diyet listem biraz ağır ama alıştık artık ne yapalım. benim yemek tarzım baklava börek kebap üzerine kurulu olduğu için artık değişmesi gerekiyordu.şimdi haşlama sebzeler haşlama tavuk göğüsleri falan var.. yağ namına aldığım tek şey ızgara balık yaptığımda onun içindeki yağ yani düşün..ama azimliyim 11 aylık kızım var istiyorumki benim annem çok güzel desin ,alışverişe gittiğimde istediğim bedeni bulabileyim.. eğer herşey iyi giderse bahara göğüs küçültme ameliyatı olucam .. ondan sonra artık kim tutar beni.)

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 28 Arl, 2007 20:20

Smile)))haklisin.bende aynen öyleyim,hep kuru seyler yiyeyim istiyorum,eşinde senle birlikte saglıklı besleniyor mu,yoksa onun sapı bunun çöpü diye itiraz ediyor mu?ne kadar güzel cocugunu düsünüp,kendini motive etmen,Allah bagıslasın,emzirirken ignenin zararı oluyor mu bebege?tabi ki ona göre vermiştir listeni herhalde.bende seneye cocuk düsündügüm için alel acele kilo vermek istiyorum cunku bu kilomun üstüne kilo alırsam ne olur artık bilemiyorum.birde sigara bagımlılıgım var bırakmayı düsünüyorum,cünkü bırakınca kilo alacagım eminim:(((insallah hersey dedigin gibi iyi gider,bence cok kararlısın artık seni kimse tutamaz gibi görünüyor:))darısı basıma:)görüsmek üzere..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.