Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 basen ve bacaklar
 Sal 26 Arl, 2006 10:42
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

mrb arkadaşlar. aranızda yeni sayılırım. benim sorunum basen ve bacaklar bana yardım edecek birileri vardır sanıyorum

boyum 167 kilom 58-59 arasında gidip geliyo Smile bel kısmım çok ince fakat bacaklarım genetik olarak:) çok kalın. 5 haftadır spor ve diyet yapıyorum bacaklarımda fark var ama istediğim gibi değil ve 1 ay spor salonuna gitmiştim oradaki kadın bana alt baldırımı kesinlikle inceltemyeceğimi söylemişti bende bırakmıştıkm sporu Sad ne yapmam lazım bana yardımm edermisiniz.

kış geldi ve ben yürüyüşte yapamıyorum artık Sad

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 26 Arl, 2006 23:41

Selam nisan_23 sanırım seninki yapısal bişiy istesende gereğinden fazla inceltemezsin basenleri aynı sıkıntı bende de biraz var ama beni rahatsız etmiyor açıkçası kendini olduğun gibi kabul edersen daha mutlu olursun. boyuna göre kilon bana normal geldi.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Arl, 2006 10:15

tşk ederim esra. evet benimki genetik yani yapısal ama ben sevmiyorum yani kalın kalın bacaklar bundan hiç hoşlanmıyorum Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Yoo ! Re: basen ve bacaklar
 Cum 16 Şub, 2007 12:35

Merhaba;
Bende yeni katıldım aranıza Ve bu sorun inan ki yıllardır benimde çözemediğim bir konu. ben 1.68 boyundayım 3 hafta önce 67 kiloydum şimdi ise 63 kiloyum (malum diyet yaparak). Ben yıllardır her çeşit dansı ağır antreman saatleri içerisinde gerçekleştirdim.Üç sene öncesine kadar hiç kilo problemim olmadı hep 50-52 kiloydum hatta bir ara 48 kiloya kadar düşmüştüm ama inan o zaman bile bacaklarım 48 kilo bir bayana göre kalındı. Dansı bırakınca 6 ayda tam 12 kg aldım. Sad Maalesef bu durum genetik yapıyla alakalı. Bunu kabullenmekten ve ince bacaklara sahip olanlara gıpta etmekten başka şansımız yok.. Çok üzgünüm keşke bir çaresi olsa. Kiloyla da ilgisi yok çünkü benim bacaklarım kas danstan dolayıSmile umarım bize çare olabilecek birşey icadolur: Sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Yoo ! Re: basen ve bacaklar
 Cum 16 Şub, 2007 12:46

Merhaba;
Bende yeni katıldım aranıza Ve bu sorun inan ki yıllardır benimde çözemediğim bir konu. ben 1.68 boyundayım 3 hafta önce 67 kiloydum şimdi ise 63 kiloyum (malum diyet yaparak). Ben yıllardır her çeşit dansı ağır antreman saatleri içerisinde gerçekleştirdim.Üç sene öncesine kadar hiç kilo problemim olmadı hep 50-52 kiloydum hatta bir ara 48 kiloya kadar düşmüştüm ama inan o zaman bile bacaklarım 48 kilo bir bayana göre kalındı. Dansı bırakınca 6 ayda tam 12 kg aldım. Sad Maalesef bu durum genetik yapıyla alakalı. Bunu kabullenmekten ve ince bacaklara sahip olanlara gıpta etmekten başka şansımız yok.. Çok üzgünüm keşke bir çaresi olsa. Kiloyla da ilgisi yok çünkü benim bacaklarım kas danstan dolayıSmile umarım bize çare olabilecek birşey icadolur: Sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Arl, 2007 18:06

bnm bi arkadaşım çok sorunlu bu durumdan onun için açtım konuyu ama hala bi çözüm yok sanırım :S

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.