Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Oh evet ! 96 dan 75 e
Çar 07 Kas, 2007 11:00

Çar 07 Kas, 2007 15:53
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaşlar hepinize merhaba

o kadar güzel paylaşımlarınız olmuş ki kayıtsız kalamadım.bayanların ortak sorunu kilo tabiki benimde.üniversite yıllarında çok kilo aldım. kendimi kaybedercesine yiyordum. en son hatırladığım elimde koca bi kek gözlerimin dolduğu andı.tartılmaya karar vermiştim.artık böyle olmayacağını anladım. ama biraz geç olmuştu .çünkü 96 kiloydum. Sad
o gün karar verdim. düşündüm neler yapabileciğimi düşündüm.inanınmıycaksınız ama bayramda memleketime bile gidememiştim.korkumdan.herkesin tepkisinden korkuyordum. ilk bir hafta zor geçti benim için yemekten vazgeçmek için takı yapmaya ve atkı örmeye başladım.
inanın çok işe yarıyo.
2-3 ayın sonunda kendi çabalarımla 83 kiloya indim.daha sonra memleketime döndüğümde diyetisyene gitme ihtiyacı duydum.ordada 3-4 ayda 75 indim.
arkadaşlar forumda okuduğum kadarıyla bizim gibi kilolu olan arkadaşların maddi yetersizlikten dolayı diyetisyene gidemediklerini okudum.bence bunları bahane etmiyelim.ben devlet hastanesine gittim mesela sağlık karneniz olduktan sonra 5 kuruş para ödemiyosunuz.aynı şekilde ssk olanlarda öyle
şuanda 75 kiloyum ama daha vermem gereken kilom var ve bende herkes gibi destek bekliyorum.
birbirimizi azimlendirirsek daha iyi motive oluruz.

evet biraz zor ama inanın o küçük kıyafetlerin içine girince gözünüz hiç bişey görmüyo. Laughing

görüşmek üzere

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Kas, 2007 18:00

tebrikleeeeeeeeeer

www.bizimkadinlarimiz.com

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Kas, 2007 10:02

leylii kardeş teşekkür ederim.sende çok güzel şeyler yapmışsın.bende tebrik ederim seni. ilk forumu incelediğimde 3-4 kişinin senin resimlerindenh bahsetmiş.motive olmak açısından farkı görmek isterdim.ama resimlerini bulamadım.

ayrıca leylii ben 1 haftadan beri üyeyim ve sanırım diğer üyeler pek aktif değil.bi hareketlilik yok.incelediğimde belli aylarda çok hareketlilik olmuş umarım başlar yine.

bye.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.