Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 11 Eyl, 2007 12:13
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

vaktim olsa uzun uzun konuşurduk tatlım ama bak bende hep tok karnına yedim hatta astımım var ben kilo aldıkça nefes almakta sıkıntı çekiyorum buna rağmen yedim ama nereye kadarki evet yemek yemek çok güzel gibi görünüyor ilk başta o çikolatalar pastalar börekler cipsler kolalar vazgeçilmez oluyor ama emin ol güzel olan bunları yemek değil aldığın kıyafetin üstüne yakışması.. yaşıtların gibi giyinebilmek ve kendine güvenebilmek güzel olan bu.. acıktığını zamanla anlarsın diyelimki anlıyamıyorsun ve DKZ yapamıyacaksın o halde diyetisyeninin daha önce sana verdiği listeleri uygula en azından sabah böğürtlenle geçiştirmeye kalkmazsın Wink

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 11 Eyl, 2007 12:19

ezgi bak ben dkz den önce doyduğumu anlamıyordum canım.şimdi doyuyorum.
biraz fazla yediysem eğer midemi şiş hissediyorum.çok doyuyorum yani.eskiden yediğim
gibi yesem çatlarım şimdi.zamanla yediğim miktar azalıyor.doyabiliyorum çünki.
sen o yediklerinle doymadığın için aklın hep yemekte olacak.ve iştahın patlıycak bir
süre sonra.hızlıca verdiğin o kiloları gei alacaksın doğal olarak.yanlışmı arkadaşlar..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 11 Eyl, 2007 12:38

Pınarcığım haklısın, dkz sayesinde insan doymayı öğreniyor. O zaman da süreklikafanda acaba ne yesem ne yesem sesleri yükselmiyor. İstediğini yediğin için iştah patlaması da yaşamıyorsun. Ama en önemlisi DKZ ile YEDİKLERİNDEN DOLAYI PİŞMANLIK DUYMUYORSUN. Pişman olmadığın için hem yediklerinin keyfini çıkarıyor hem de kilo veriyorsun.

Ezgiciğim, bak 3 ayda 15 kilo veremeyeceğim belki ama yine de kilo vereceğim. 3 belki de 5 kilo gidecek 3 ayda. Hem de mutlu mutlu geçen pişmanlıkları olmayan 3ay. Az olsun öz olsun arkadaşlarım.

http://ayselce.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Eyl, 2007 08:45

ezgi merhaba,

sen diyete uyma diyetin sana uysun Smile

[email protected] mail at ben ezgi msn şu diye.ordan alıp eklerim seni başka bir adres e .

www.bizimkadinlarimiz.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.