Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 10 Eyl, 2007 22:31
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

cnescafe canım yanlış anlama sağlık problemin neden dkz ye uymanı engelliyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 11 Eyl, 2007 01:00

Nescafe, zaman zaman hepimizin tatlı krizleri oluyor. Önemli olan o gofretleri 3 tane olsun 5 tane olsun yedikten sonra ne de olsa diyetim bozuldu koyver gitsin dememek. Kendini kısıtlamaya çalıştıkça bedenin sana karşı gelecek tatlı da tatlı diye tutturacak. O yüzden gofretleri ye. Yediğin için de vicdan azabı çekme. ihtiyacın var ki yiyorsun.

http://ayselce.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 11 Eyl, 2007 11:56

beyazgül canım evet bugün durdu tabi daha sonra istemezse ya aslında nescafe içince tatlı krizi yaşamıyorum ama oda sivilce yapıyor malesef

pınarcım şöyleki DKZ de acıkınca yiyorsun ya bense 4 saat acıkmadığım zamanlar oluyor hipotansiyonum var 2 3 saatte bir bişeyler yemem lazım. 2. neden ise kilolar yüzünden ciğerlerime aşırı yük biniyor ve nesef darlığı çekiyorum bu yüzden en az 10 kiloyu hızlı vermem lazım. hızlı derken ki kastım 2 ayda falan ama DKZ ile ancak 4 5 ayı bulur buyüzden yapamıyorum

Ayselce haklısın canım eskiden nasılsa bozdum diyip Allah ne verdiyse götürürdüm ama dün pasta vardı gofret yedim diye pastadan bi lokmacık aldım hepsi o normalde olsa 2 dilimi silip süpürürdüm Smile

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 11 Eyl, 2007 12:11

canım geçmiş olsun.katı bir diyet yapmıyosun sanırım.yapma zaten.dengeleyerek
beslenebilirsin.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 11 Eyl, 2007 12:14

yapmıyorum pınarcım daha önce diyetisyene gitmiştim onun verdiği listeye uymaya çalışıyorum Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 11 Eyl, 2007 12:28

Nescafe, geçmiş olsun canım(BU arada neskafeye bayılırım. hele hele sütlü olursa:)),

Sağlık her şeyden önemli. Ben 2004 yılında şişmanlık yüzünden çeşitli sağlık problemleri yaşadım. Hızla kilo aldığım bir dönemdi. 50 beden pantolonlarım vardı ama ben 52 bedene bile zor sığıcak gibiydim. Gene de inat ettim 50 beden giyeceğim diye. Hani düşünüyorum ki eğer 52 beden almazsam kilo almayı da mecburen durdururum. Ama pantolonlarım çok dar olduğu için yeterli nefesalamamışım. Bu da kalp ritmi bozukluğu yaptı bir süre. 3-4 kilo verip 52 beden giymeye başlayınca da geçti. Şimdi düşünüyorum da ne kadar da cahilce davranmışım. Artık en önemlisi sağlığım. Sağlık için ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışıyorum.

Umarım bir an önce kilo verip sağlığına kavuşursun

Aslında çok fazla kilon da yok senin

http://ayselce.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 11 Eyl, 2007 16:23

canım astım benimle ömür boyu gelicek ona alıştım ama işte nekadar kilo verirsem okadar rahat çıkıyorum merdivenleri. hipotansiyonumda katı diyetler yapıp vucudumu bozmam sonucu ortaya çıktı..
fazla kilom yok ama boyum 156 falan buyüzden çok gibi duruyor

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.