Cevap Gönder  

Üye
Üye

turkey.gif
 Hergün tartılmadan duramıyorum
 Sal 07 Ağu, 2007 18:24
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Sürekli tartılmadan duramıyorum.Su içsem,yemek yesem yatsam kalksam kendimi hep tartının üzerinde buluyorum.Gr.ları takip ediyorum sürekli Rolling Eyes

Image

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 07 Ağu, 2007 18:40

aynen bende.Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 07 Ağu, 2007 21:45

ilknurcum sen 11 kilo vermişsin bu azımsanacak bi durum değil kendini strese sokma
en azından birgün belirle kendine tartıyı gözünün önünden kaldır ve haftada bir tartıl, yapabilirsin sen dsaha da tecrübelisin bizlerden sevgiler, kendine güven canım.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 09 Ağu, 2007 19:18

Eve gidince ilk işim baskülün pillerini çıkartmak olacak.Ayın 25 ine kadar takmayacağım pilleri.
Bu şekilde baskül bağımlılığından kurtulabilirim herhalde.

Image

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 09 Ağu, 2007 23:46

Arkadaşlar tartıya bağımlı kalmak çok kötü onun esiri olmak kurtulmakta DKZ yi öğrendikten sonra istemeden gelişti bende benim için tartının hiç bir önemi yok çünkü artık ben biliyorumki benim vücudumda sürekli işleyen bir tartı var vücudunuza güvenin açlık tokluk hislerinize kulak verin onlar size en doğru yolu gösterecek hiç merak etmeyinn..Artık tartı 60 ta gösterse 70 te gösterse önemsemiyorum çünkü biliyorum ideal vucut ağırlığım neyse vücudum beni o ağırlıkta bırakacak.İnanın tartı çoğumuzun farkettirmeden kilo almamızı sağlayan en büyük tehlike gibi görüyorum ben artık sürekli ideal vucut ağırlığında olan insanlar acaba ne kadar tartılıyorlar bir düşünün.Çünkü onlar o rakamlara kafasını hiç takmamışlar neyi ne zaman ne kadar yiyeceklerinin bilincindeler.Sürekli tartılma hastalığındanda zamanla kilolarınızdan kurtulduğunuz gibi kurtulacaksınız hiç merak etmeyin siz sadece vücudunuzu dinleyin o biliyorr inanın kendinize tek yapmanız gereken bu başka yolu yok!!

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 00:09

dada bala sen ne dersen onu yapmaya kara verdim ama abi diğer ablalrımı da unutmadan.
ben her ün tartıya çıkıyım demiştim kendi kendime ama mesala bu gün sabah aç karna
çıktım
72,5 mişim.yarın sabahta çıkmasam mı sence. ama merak ediyorum kaç garam verdiğimi bende gram sayanlardanım Smile zaten bu gün doğru bir tartıda ilk kez tartıldım yarın tartılmasammı sence har sabah çok mu fazla . diğer ablallarımda soruma cevap verielerse sevinirim.
Image

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 00:23

20 kilo aramızda şu nesil farkı dedikleri şey varya ondan var sanırım.ablacım ben sana
bir tavsiyede bulunmuştum.biraz daha mantıklı sorular sor diye.dadaa orda kendi
düşüncelerini yazmış zaten.sen bunu ister uygularsın.ister uygulamazsın.kendini nasıl rahat
hissedeceksen öyle yap.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.