Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 11:45
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

hoşgeldin bıcır haklısın bende annemlere gittiğim zaman en az 3 kilo ile dönüyorum.. ama sen dkz ile hemen gönderirsin zaten merak etme...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 21:02

Hoşgeldin bıcırcım nasıl geçti tatil?kg leri hiç düşünme nasılsa yeniler dkz sayeseinde hemen giderler

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 20 Ağu, 2007 22:14

tatil çok güzeldi tek sorun eşimle değilde yalnız gitmemdi keşke beraber gitseydik diye çok geçirdim içimden. ama genede çok eylendim herkez sıcaktan şikayet ederken susuzluk çekerken ben serinmi serin havası şırıl şırıl akan suları olan bir yerdeydim daha ne olsun. kiloları dert etmiyorum biraz motivasyon herşeyi düzeltecek biliyorum.

gitmekmi zor yoksa kalmakmı ????

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 27 Ağu, 2007 14:45

fanube demiş ki:
bıcır tatilden dönünce şu sigarayı nasıl bıraktın anlatsana bu konuda yardıma ihtiyacım var.

aslında hikayesi şöyle : en yakın arkadaşım bıraktı sigarayı ki o 15 yıldır içiyordu. baktımki çok zorlanıyor bende bir gün can kurtaranım internetimin başına oturup ona faydalı olacak bilgileri araştırmaya başladım. bazı resimler vardı mesela sigara yüzünden kanser olan bir akciger sonra bir iki yöntem mesela aklıma sigara geldiğinde içimden yavaş yavaş on a kadar sayıyordum ve bir kibrit yakıp derin bir nefesle söndürüyordum bu işe yarıyordu. bol bol sakız çiğnerdim ama normal sakız çiğnedim nikotin sakızı değildi gerçi çeneleri tutuluyor insanın ama olsun sigaradan iyidir. işte böyle şeylerle bıraktım canım. en önemlisi gerçekten bırakmayı istemek
sana ne kadar zarar verdiğini görebilmek.

gitmekmi zor yoksa kalmakmı ????

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.