Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 26 Ağu, 2007 16:42
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

sevgili pınar, gerçekten de içindeki sesi dinlemen en iyisi... ben bu DKZ'ye bu kadar şüpheli yaklaşırken, sizdiniz bana güven veren... "bu kadar insanın bir bildiği vardır" diyordum... pek çok dibe vuruş yaşadım ve çok şükür geçti, gitti... bu son seferkinden böyle çabuk ve kararlı bir şekilde sıyrılmam sizlerin sayesinde... tanımasam da, görmesem de... iyi ki varsınız...

not: kilo alma eğrisimin arttığı zamanlarda yaptığım en büyük yanlış, bu tür pozitif motivasyon sağlayan forum veya blogları okumaktan kopuşlarımdı... nacizane: yiyiyorum-kilo alıyorum modunda da olsanız, buralardan kopmayın... çünkü her an dönüşünüzü sağlayacak bir sihirli kelime veya cümle ile buluşabilirsiniz buralarda...

sevgilerimle

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 26 Ağu, 2007 22:36

arkadaşlar desteğiniz için teşekür ederim.sizlerde iyiki varsınız.dkz devam ediyorum
tabiikide.kendime doğru olanı öğretmeye çalışıyorum hep.onun için tartılmıyorum.kendimi hazır hissedince.ne zaman olur bilmiyorum ama..sevgiler.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 27 Ağu, 2007 09:33

merhaba kızlar
ben de tartıldım ama tartı beni yarım kilo almış gösteriyo bunun yanı sıra metre bazında incelme var,bi de pantolonlarım bollaştı sanırım benim tartım kafayı yedi hihihihh Very Happy

www.tubikkoslife.blogspot.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.