Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
Süper ! Kac ayda kac kilo verdiniz DKZ ile???Basarilar buraya!!!
 Sal 24 Tem, 2007 17:46
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arakadaslar benim merak ettigim bir konu bu. DKZ ile kac ayda kac kilo verdiniz bunu cok ama cok merak ediyorum ve basarilarinizi buraya yazarsaniz memnun olurum... Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 24 Tem, 2007 23:37

yasemin 1 haftadır tartılmıyorum anneme saklattım sanırım 2 ay oldu 5 kg verdim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Süper ! Re: Kac ayda kac kilo verdiniz DKZ ile???Basarilar buraya!!!
 Çar 25 Tem, 2007 09:34

yasemin86 demiş ki:
Merhaba arakadaslar benim merak ettigim bir konu bu. DKZ ile kac ayda kac kilo verdiniz bunu cok ama cok merak ediyorum ve basarilarinizi buraya yazarsaniz memnun olurum... Very Happy

Valla ben 29 Haziranda başladım önce iki kilo vermiştim 10 günde sonra sinirden sıkıntıdan bünyem de sapıttı bi de bağırsak rahatsızlığım olduğu için su tuttu vücut sanırım.Yani 25 günde ortalama 1 kg verdim...Ama tartının ne dediğine çok takılma bence çok hain bişey o...Önemli olan aynadaki görüntün...Karnın ne kadar toplamış,bacakların incelmiş mi kalçan küçülmüş mü? Mesela tartıdan çok giymek istediğin ama giyemediğin bir pantolonu baz al kendine incelme ölçütü olarak... Çünkü bazen sadece su bile gitse vücuttan o kile vermiş gibi görünüyo tartıda....
Ya ben b,raz sorunun cevabını aştım öneriler kısmına geçtim galiba Laughing Wink

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 25 Tem, 2007 10:17

Arkadaslar,
DKZ yi soyle yapiyorum ben... Sanirim okadar etkili olduki bazi seyleri gormem ve düsünmem oyuzden diyetisyenimin verdigi listeye bakiyorum..sonra hmm biraz boyle yiyeyim derken toık oldugumu hissediyorum veya bana yeter bukadar yemek diyorum her sofradan kalktigimda.. Uygun sartlar yoksa yemek icin bir maden suyu aliyorum acligimi gecistirmek icin mesela okul kantini.. Yaptigim diyetten memnun gibiyim.meyve yiyiyorum,yemek olarak salata ve izgarayi tercih ediyorum.dün uzun zaman sonra asure tatlisi yedim ama seker yerine bal kondu.onu sanki aksam ogun yemegimmis gibi yedim cunku kurubaklagil olmalidir.. Baska neler yapiyorum derseniz tenis oynuyorum.. Okula gidip kortlarda 1 saat oynamak beni yeteri kadar oyaliyor.. Yarindan itibarende bakirkoyde oturdugumdan devlet hastanesinin orda yuruyecegim 1 saat sabahlari... ve sonraki gunku planim bitirme tezimi halledim 2 agustosta tatile ciktigimda tatil koyune gidip ve spor aletleri varsa bol bol yapmak,yuzmek ve yurumek...
Size basarilar diliyorum arkadaslar...
Herkese diyetlerinde basarilar...
Gunun sarkisi:bu sarkiyi anlamli buluyorum zayiflayinca:"HENUZ YENİ ACILDI GOZLERIM DAHA DUNYAYI GORUCEM BEN DARALIP ALINMA BİRTANEM DAHA SEVMELİ ÖLMELİ ASKA ASIK OLUCAM BEN. "

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 25 Tem, 2007 10:57

Benim kesin buraya yazmam lazım Wink

Arkadaşlar ben 84 ile başladım aralığın ortalarında ayda ortala 1,5-2kg gibi gitti şu anda 72kg yum daha inecek biliyorum bunlara takılmayın siz yeterki bu sistemi öğrenin ve uygulayın ne kadar kilo verdiğiniz önemli değil ne kadar zamanda verdiğiniz önemli değil herkesin bunyesi farklı 10kg bir aydada verebilir vucudunuz 5 aydada önemli olan sizin kendinizi rahat ve iyi hissetmeniz takılmayın böyle soru işaretlerine kendinizi rahat bırakın sıkmayın eğer şu kadar zamanda şu kadar kilo verebilirim gibi bir hedef koyarsanız kendinize bu da bir kısıtlama oluyor.Sadece biraz daha özen gösterebilirsiniz açlık+tokluk yetilerinize o kadar canınız bişey çektiğinde toksanız yiyemiyorsanız canınız gerçekten istemiyorsa o zaman bazı şeyleri yerine oturtabiliyorsunuz demektir.Neden sürekli zayıf olan yemeklerde doyduklarında 1lokma dahi fazla alamazlar bi bunun farkına varın bir düşünün ;)Her öğün çevenizdekilerlede hep aynı yiyeceksiniz diyede bişiy yok.Bir önceki öğünde çok yenmiştir sizinleki olan öğününde daha az yemiş olabilir.Ama bir sonraki öğünde sizden daha fazla besinle doymayacağını nereden biliyorsunuz?
Yasemin canım saatler konusunada takılmışsın hiç önemli değil şimdi yeni yeni oturtuyorsun bu sistemi (diyeyim yalnış bir kelime kullanıyorsam özür dilerim).İstersen sabah kalvaltı et guzelce butun gun başka bişey yeme bunların farkına vardıkça kendi düzenini kendin ayarlayacaksın sabah kahvaltımı biraz daha hafif geçireyimde öğlen yada akşam şöyle güzel sofra keyfini paylaşayım diyceksin veya akşamı salata veya çorbayla geçiştirebilirim o zaman sabahada istediğim gibi kahvaltı yapabilirim diyebilceksin zamanla;)Hiç merak etme...
Sevgiler.

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Çar 25 Tem, 2007 12:06

canlarim sizde olmasaniz gercekten halimiz harap Smile

Cevablariniz icin sizlere cok tsk ediyorum, ama basarilarin devamini buraya yazarsaniz sevinirim Wink

Ben hem tartiliyorum hemde vucut ölcülerimi aliyorum ki daha etkili olsun kilo verip vermedigiim.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 27 Tem, 2007 09:12

daada ablam ya nsen nasıl taş nasıl fıstık bir hatun olmuşsun ya helal olsun 71 kilo halinin de 50 kilodan farkı yok ya ne basen kalmış ne bişey helal olsun yaseminim seneye yaza kadar 100 kere gider o kilolar ben de 65 teydm tatile gittim yedim çıktım malesef şimdi yine düzenliyorum kendimi alışınca kolaycacık gdiyolar hepimize başarılar hepimiz slayt yapacakkadar başarılı oluruz inşallaahh

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.