Cevap Gönder  

Üye
Üye

turkey.gif
Yeah arkadaslar sorunlarınıza cevaplar geldi
 Cmt 19 May, 2007 14:41
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

buraya diyette yasadıgımız zorlukları yazmanızı istiyorum cünkü herkes bunları okuyarak belki bu zorluklara bir cözüm bulabilir benim sorunum abimle cünkü çoook ince biri en az bi 10 kilo alması lazım ve istediğini bol bol yiyo bakın bir öğününü anlatıyım bir büyük boy pizza ve kola cips cikolata Crying or Very sad kek ve sıfır hareket bir de yerken gözüme sokması yok muuuu sırf o sismanlattı beni ama ben de abarttıodum tabi neyse buna bir cözüm yolu yoktur ama belki sizinkilere bir cözüm bulabiliriz Wink mesajlarınızı bekliyorum

En son BÜŞRA YONTAÇ tarafından Sal 22 May, 2007 13:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 21 May, 2007 14:20

GALİBA KİMSE DİYET YAPARKEN ZORLUK CEKMİYOR NEYSE BENİM COK KÖTÜ BİR DURUMUM VAR İŞİM BİTTİ BİRRR KİLO ALMIŞIMM ÖHÖ ÖÖHÖÖÖ HİÇ Bİ SEY YEMİOM AMA KİLO ALIOM NASIL OLUYO GÖRDÜKÇE ÜZÜLÜOM MORALİM SIFIR OLDU BİR FİKRİ OLAAAN Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 21 May, 2007 21:38

BÜŞRA YONTAÇ demiş ki:
GALİBA KİMSE DİYET YAPARKEN ZORLUK CEKMİYOR NEYSE BENİM COK KÖTÜ BİR DURUMUM VAR İŞİM BİTTİ BİRRR KİLO ALMIŞIMM ÖHÖ ÖÖHÖÖÖ HİÇ Bİ SEY YEMİOM AMA KİLO ALIOM NASIL OLUYO GÖRDÜKÇE ÜZÜLÜOM MORALİM SIFIR OLDU BİR FİKRİ OLAAAN Crying or Very sad

tabi ki zorlukları var Smile adanalı bir kebapsever olarak zorluk cekiyorum gerçi alıştım son zamanlarda sebze yemeklerine felan ama bazen kendimi tutamadıgım oluyor..kilo veremiyorum ama sabırlı davranmam gerekiyor en buyuk sorunum kilo verememek ama spor a felan devam ediyorum son sürat..sana da başarılar diyetinde Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 22 May, 2007 12:59

benim en büyük kabusum misafir geldiği zaman oluyor onlar yerken ben yemesem ısrar ediyolar yemeyince sanki herkes diyet yaptımı anlıycakta rezil olcam gibi gelio Sad

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 22 May, 2007 13:23

Benim de sıkıntım akşam dan sonra olan bölüm ,gündüz uyguluyorum fakat akşamları yediden sonra yemek yememe olayı zorluyor .Ben de kendimi kandırıp sana yasak değil ,sen aç değilsin gibi telkinlerle kurtulmaya çalışıyorum.Bu iş olacak vereceğim bu kiloları on yılda aldım on günde gidecek değil sabır yani.Seneye bu zamanları düşünün arkadaşlar 15/20 kilo gitmiş süper olur,biraz sabır galiba.
Selam ve dua ile...

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 22 May, 2007 13:47

heyy nescafe sana bir önerim var sana , misafirlikte yemeyi önerenlere ay canım cekmio de ve sana yemeyi öneren kişiye sen biraz kilo mu aldın de Smile ve onun cok fazla hamur işi yapmamasını ve yememesini söyle emin ol kimseye yiyecek teklif etcek hali kalmıyacak ayrıca gül gazeli sende bu yediden sonra yememe işini unut cünkü vücut saatlerce ac kalınca kendini kıtlıkta sanıyor ve ilk yedigi seyi yaga dönüştürüyor yani sabah kahvaltın yag oluyor o yüzden abartmamak sartıyla biraz meyve ve süt soda gibi içecek ve yiyecekler yemelisin bu bilgi doktorun kitabında da yazıyor

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.