Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Komik forever garcinia plus
Sal 08 May, 2007 11:00

Sal 08 May, 2007 10:54
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba arkadaslar masabasi iste calisiyorum ve kisa sürede 6 kilo aldim diyete dün basladim. 3-4 aydir durmadan yardimci diyet ürünlerini arastiriyorum ne kadar bitkiselde deseler hepsinde kimyasal maddeler cikiyor ve dün tesadüfen aloe vera forever garcinia plus isimli bi ürüne rastladim ürünün gecmisi beni tatmin etti. dün kullandim inanilmaz bi toklu hissi nerdeyse yemek görmek istemedim zaten tokluk hissi yapmasi icinmis ve vücüttaki krom ihtiyacini karsiliyormus sadece biraz agiz kurulugu yapti... Rolling Eyes bu ürünle ilgili bi bilginiz varmi? 21 gün kullaniliyormus bünyem asiri zayif korkmuyorda degilim eger faydasini görürüsem herkeze tavsiye edicem..... Herkeze saglikli zayiflamalar Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 May, 2007 03:13

bence böyle belli belirsiz seyler kullanma derim ben...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 18 May, 2007 13:40

bu tür ürünlere bende karşıydım aslında ama tamamen bitkisel olması ve geçmişini çok araştırdım tanıdık bi kaç eczaneye doktora sordum kullan bitkisel dediler.... 10 gündür hiç bi zararını görmedim bilmiyorum şuanda devam ediyorum sadece tokluk hissi yapıyo zaten zayıflatıcı hiç bir madde yok dediler 1 kilo verdim ciddi anlamda canım hiç bişey yemek istemiyo....
bakalım devam ediyorum ama yinede tavsiyen için teşekkür ederim Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 18 May, 2007 14:59

merhaba gamzeeecim,

Bende zayıflama ilacı kullandım reduktil diye kilo verdim oda tokluık hissi veriyo birşey yemiyosun ama ilacı bıraktığın an tekrar kilo alıyosun hemde fazlasıyla insan ömür boyu o ilaç ile yazayamazki öyle değil mi? bence en güzeli öğününü 6 ya çıkarmak yediklerini not etmek beyazlardan kaçınmak haa birde en az 3 lt su içmek yinede karar senin ama ben 44 kilo verdim herşeyi denedim şeker

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Süper ! (Başlık yok)
 Pts 21 May, 2007 14:32

merhaba cimcime,
böyle birbirimize destek olmamız gerçekten çok güzel msjın için çok teşekkür ederim Smile
aslında bende 2-3 gündür senin gibi düşünüyorum haklısın bu tür ilaçlar kullanmamak gerekli kutunun yarısı bitti düzenlide kullanmıyorum.Çünkü içmediğim zaman sanki sinirlerim bozuluyo kendimi çok tuhaf hissediyorum. ilaçtanmı oluyo bilmiyorum. en güzeli sporla diyetle sağlıklı zayıflamak ve bu ilacı bırakmak.... cimcime senide alkışlıyorum bu arada çok güzel kilo vermişsin helal olsun walla azmin süperrr....!

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.