Cevap Gönder  

edaÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
Oooh ! Diyetin birinci gününden kısa kısa
Pts 19 Mar, 2007 10:00

Pts 19 Mar, 2007 20:42
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Sevgili arkadaşlar,
Bugün diyetimin birinci günü ve benim başım bütün diyet başlangıçlarımda olduğu gibi çatlarcasına ağrıyor. Bu arada kışta yemeksiz kalmış aç kurtlar gibi de olduğumu hatırlatmama gerek de yok sanırım. insülün hormonumla ilgili de sorunum olduğu için daha kısa zamanda acıkıp kendimi kötü hissediyorum; ama bu hormonu da düzene sokamazsam benim sonum hiç hayırlı görülmediği gibi beş vakte kadar bana şeker hastalığı da görülüyor. Bu arada tiroid hastası olduğumu da belirtmeden geçemeyeceğim. Bunun teşhisi de ayrı bir hikaye. Siz siz olun, ani kilo alışları yaşadıysanız ilk önce Endokrinoloji uzmanına görünün, hormon testi yaptırtın. Sadece kan alıyorlar arkadaşlar ve bir türlü çözemediğiniz kilo sorununuzun hormon yetersizliğinden uykuya dalmış, aldığı hiçbir besini yakmak istemeyen bir vücuttan kaynaklandığını, zamanında müdahale edilseymiş bu kadar kilo almayacağınızı öğrenip aldığınız 55-60 kiloyu nasıl vereceğinizi kara kara düşünmeye başlarsanız. Bu arada insülin dengesizliği yaşadığım için de kilo vermenin zor olduğunu ve bunun doğrudan göbek yaptığını da sevgili doktorumdan öğrenmiş bulunuyorum. Şimdi düzenli kontrole gidiyor, ilaçlarımı kullanıyorum. Yani artık dişi sıkma ve biraz da affınıza sığınarak destek alma vakti...

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Mar, 2007 01:21

kolay gelsin diyor ve başarılar diliyorum.
hormonal problemi teşhis edip çözme yoluna gittikten sonra kronik olmaktan çıkacak olan kilo problemini çok daha rahat altedeceğinize emin olun.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Oh evet ! (Başlık yok)
 Per 03 May, 2007 00:46

UMARIMM VERİRSİN BEN İNANIYORUMM

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 03 May, 2007 13:51

merhaba eda, gerçekleri öğrendiğine göre uygulamaya geçip kilo vermeye başlayailirsin. her kilo kaybedişinde mutlu olacağını düşün ve elinden geleni yapmaya çalış. veda edelim artık şu kilolarla Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.