Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

edaÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 13 Nis, 2007 15:53
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar, dün size bu konu ile ilgili yazmak istemiştim; ama şu son haftalarda o kadar yoğun çalışıyorum ki hepinizden özür dilerim.
Dünkü Milliyet gazetesinde bu hapın içeriğinde reçeteyle satılmasını gerektiren maddeler içerdiği içinSağlık Bakanlığı tarafından satışının yasaklandığına dair bir yazı okudum. Bence kesinlikle kullanılmaması gerekir.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 13 Nis, 2007 16:07

Amaaaanıııın o yosun hapını kullanan hemen bıraksıııınn.. Eda da aynı şeyi demiş ama vurgu yapayıım..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 13 Nis, 2007 17:21

Selam Yasmin,

yaşın çok ufak ama,LİDAYI kim önerdi sana,Ablamda 15 gün kullandı bıraktı.bırak ve sağlıklı zayıflamaya çalış.sebze meyveye agırlık ver,beyaz et tüket.pilavı ekmegi azalt.aslında sen biliyorsun zararlı yiyecekleri..

kilo alıp vermek insanı çok yıpratıyor.

www.bizimkadinlarimiz.com

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 14 Nis, 2007 13:24

SELAM LEYLİ
EVET YAŞIM UFAK YANI BURDAKİ EN UFAK ÜYEYİM GALİBA.LİDAYI Bİ ARKADAŞIM ÖNERDİ. GERÇEKTEN İŞE YARIYO AMA YAN ETKİLERİNİ DUYUNCA BUGÜN BIRAKTIM KULLANMIYORUM.BU YAŞIMA KADAR HEP KİLO PROBLEMİ YAŞADIM AMA ARTIK KESİN KARARLIYIM VE ZAYIFLIYORUM.AYRICA BU FORUM ÇOK GÜZEL BİŞEYMİŞ.İNSANLAR BİRBİRLERİNE DESTEK OLURLARSA HERŞEY ÇOK DAHA KOLAY OLUR.

ELAÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 14 Nis, 2007 15:02

Lida yı bırakmış olman çok güzel!!
4 gün kullandım.Hayatımın şuursuz saydığım koskoca 4 günü olarak hafızamda kaldı.Biliyorsun ki el altından aktarlardan alınan bir üründü ilkin.Doktora mecbur kaldığımızda söyleyecek sözümüz: El altından aldığımız bir hap yüzünden mi olacaktı??

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 14 Nis, 2007 20:10

çok haklısın ela katılıyorum sana ilacı bugün bıraktım psikolojik midir bilmiyorum ama bugün inanılmaz derecede kalbim ağrıdı.yani çok hızlı çarpmaya başladı. sanırım uzun birr süre etkisinde kalıcam.bundan sonra hiçbir ilacı kullanmıcam inanılmaz bi korku var içimde sanki her an kalp krizi geçirecem gibi hissediyorum.umarım bu durum çok uzun sürmez.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 14 Nis, 2007 21:41

Arkadaşlar ben kendimi bildim bileli şişmanım çünkü astım hastasıyım kortizonlu ilaçlar kullandım sonrada aldıklarımı veremedim verdiğim zamanlarda koruyamadım.. ama
şunu söylemeliyim doktor kontrolü dışında kesinlikle hap kapsül vb türü şeyler kullanmayın özellikle eczanede satılmayan ürünlere dikkat edin.. hiç bir ürün tek başına sizi zayıflatmaz ben senelerce kremler kullandım hatta hani şu 4.3.2.1(10 çeşit farklı etkide bitkiyi bir araya getiren komple zayıflama ve detoks çözeltisidir.) ve yurt dışında ünlülerin kullandığı ve yağ yakıcı dedikleri Minci Fluid (»Mincifluid ultra saflaştırılmış su ve içerdiği 9 doğal ürünün yarattığı birleşik etkileşimi ile, yağların yakılması falan filan...)
bunlarıda
kullandım ama noooldu koca bir hiç verdiğim paralar da cabası...

ve öğrendiğim tek bir şey var o da muhakkak kendinize bir diyet belirleyin katı olmasın ama karbonhidrat yönünden de zengin olmasın ve muhakkak spor yapın
+ bitki çayı tüketin ve keten tohumu gibi bitkisel ürünler kullanın

Haydi gözlerinizi kapatın ve kendinizi incecik hayal edin süper bi mini etek ve dar bi body içinde hayal edin ve ne zaman canınız atıştırmak isterse bu halinizi düşünün

BAŞLAMAK BİTİRMENİN YARISIDIR...[/color]

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 25 Nis, 2007 12:46

selam arkadaşlar
vegefit adında bir hap lahana çorbasının hapı imiş kullanan var mı

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.