Cevap Gönder  

Üye
Üye

turkey.gif
 Bende yeniyim
 Sal 10 Nis, 2007 15:32
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Selam Arkadaslar bende bugün diyete başladım , çünkü kendime çok kızgınım benimle bu kızgınlığı paylaşacak diyet dostları arıyorum çünkü irademe sahip olmadım pişmanım Evil or Very Mad doğumdan sonra aldığım 30 kiloyu verip tekrar bunun 7 kilosunu geri aldığım için aa 7 kilomu için dert diyorsun diyenler olabilir sürekli diyet yapanlar bilirlerki 7-10-15 böyle gelir oyüzden desteklerinizi bekliyorum Laughing

yesim

En son yince tarafından Çar 18 Nis, 2007 17:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi.

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 10 Nis, 2007 20:08

yince merhaba,

asıl biz senden destek bekliyoruz 30 kg vermek kolay mı Laughing o zamanki azmini tebrik ederim. o günleri hatırla ve ne kadar mutlu olduğunu düşün Smile ben de mazisinde ideal kilosuna ulaşmış biri olarak öyle yapıyorum Smile

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 18 Nis, 2007 17:03

Bugün diyetimin 9.günü başarılı olduğunu söyleyebilirim , gerçi tartılmadım çünkü bu arada regl oldum bugün de reglimin 5.günü ve inanilmaz şişim zaten 2 gündür rahat tuvalete çıkamiyorum , bu kabızlık şişlik ve gaz beni diyetten soğutan en korkunç şeyler düşünün diyettesiniz ama sürekli kocaman bir göbekle dolaşiyorsunuz bugünde öyleyim oyüzden bağırsaklarım düzelmeden tartilmayacağim ... Bazen böyle durumlarda çok mutsuz oluyorum bir kısır döngü gibi karnım gazdan şiştikçe bende sürekli yiyorum Sad neyseki bugün öyle olmadi çünkü 9 gün aklima gelip durdu sakın yapma diye kendimi oyaladim Smile netice bir kaza yok şimdilik bakalim .... (bu sindirim sistemi yavaş çalışan metobolizma sanirim beni zaman zaman pes ettirin şeyler ) bazen düşünüyorumda doğumdan sonra alınan 30 kiloyu nasıl verdim Rolling Eyes şimdi aldiğim 7 kiloyu hiç veremeyecekmişimi gibi geliyor neyse en azindan size anlatarak rahatliyorum

hepinize sağlıklı sofralar ve günler ... gelişmeleri bildireceğim

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 18 Nis, 2007 20:07

yincecim eziyet çekmene gerek yok.sabahları at ağzına 2-3 kayısı kurusu tamamdır. diyete zararı olmaz. ya da sinameki çayı iç günde bir kez Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 18 Nis, 2007 22:57

spor yapın havalar güzelleşti.çarşı pazar gezin dolaşın iyi geliyooor yürüyüş yapmak...

bağırsaklar için , hazımsızlık çayları var.ben kullandım işe yarıyor...

www.bizimkadinlarimiz.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.