Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 Merhabalar !!!
 Çar 11 Nis, 2007 19:53
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhabalar.. 25 yaşındayım 75 kilodayım.. Aslında ilk defa böyle bir foruma üye oluyorum.. Çünkü uzun zamandır kilo veremiyorum moralim 0 ' ın altında..
sabahları spora gidiyorum öğlen eve gelince birden iştahım açılıyor ve abur cubur yemeye başlıyorum.. Bu yüzden kilo veremiyorum sırf kilolu olduğum için arkadaşlarımla buluşmuyorum iş aramıyorum.. Sad

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 12 Nis, 2007 11:55

Sevgili nescafe hiç üzülme kendinide üzme , daha gençsin metabolizmanin en hızlı olduğu dönemdesin biraz gayret et kilo vermeye başlarsın , bence insanlardan ve sosyal çevreden kaçma kuafföre git saçlarına fön çektir bu dönemin için eğer yapabiliyorsan bir iki güzel kıyafet al güzel olduğunu hisset arkadaslarınla birlikte ol uzaklaşırsan en büyük hatayi yaparsin dikkat et ..... iş aramayada başla zaten anca 1 ay sonra dönerler ozaman kadar zayıflamış olursun sporada gidiyorsun

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 12 Nis, 2007 19:53

sabredersen o kiloların feci kolay gittiğini farkedeceksinben 76 kilo başladım ve bu ara çok bozmama rağmen bir buçuk ayda 67 !ye düştüm.hiç canını sıkma

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.