Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4

tekÇevrimdışı
Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 07 Eyl, 2006 13:40
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

kusmadım , daha doğrusu beceremedim.. yüzüm şişti , gözlerim davul gibi oldu ,kıpkırmızı oldum.. sonra da bıraktım , oysa sbah ne güzel makyaj yapmıstım..bı daha hayatta denemem..o andan sonra herzamankı gıbı salatamı yedım oglen, aksama da sadece yovıta yıyecegım...sagol leyliicim..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 07 Eyl, 2006 14:30

Oyyy kıyamam ben sana yaa..!!

Olur böyle şeyler...DEVAM ettt.Tek isteğim bu senden.Bırakma.Sonuna kadar Git

www.bizimkadinlarimiz.com

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Mar, 2007 12:37

sokak kedisi aynı durumda sayılırız bende bu sabah tartıldığımda 87.800gramı gördüm ama dünden beri verdiğim 200 gram bile beni motive ediyor verdiğin 6 kilo az mı?motivasyonunu bozma ve kendi kendine gaz vermeye çalış (ben öyle yapıyorum)umarım başarırız ama ben kesinlikle başaracağım bunu biliyorum,hedefe kilitlendim bu iş bu kez bitecek ya bitecek ye bitecek

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Mar, 2007 12:43

sokak kedisi sana bir cevap yazdım ama başka bir bölüme gitmiş neyse ben tekrar yazıyorum bak canım aynı durumda sayılırız ama aradaki fark şu ki ben bu sabah tartıda 87.800 gramı görünce uçtum sevinçten yani 200 gram bile motive etmeye yetiyor değilki senin verdiğin gibi 6 kilo....motivasyonunu bozma devam et başaracağız ...ben kesin başaracağım bunu biliyorum ,eminim hedefe kilitlendim bu yaza endamlı bir hatun olarak gireceğim ...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Mar, 2007 16:48

arkadaslar pes etmeyin inanın vereceğinize yeter ben 94 kilo olduğumu bilirim ama suan 57 kiloyum ve çok mutluyum kısa kısa etekler dar gömlekler giyebiliyorum inanın insanların hareketleri bile değişiyo bana karşı bence sabretmeye değer.Birazcık azim gerek...

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Mar, 2007 13:57

cimcimeciğim ilk önce verdiğin kilolar için seni tebrik ediyorum.
(hıh bitane daha dünyanın kilosunu vermiş ben neden veremiyorum Evil or Very Mad )
azmine ve iradene hayran kalmamak elde değil.
(kesin bulmuştur çözümünü yok yok bunun altında bir şok şok şok mu var acaba Rolling Eyes )
bu zorlu kilo verme yolculuğunda neler yaptığını bizlerle paylaşırsan seviniriz.
(söylemezde şimdi bu nede olsa kendi 57 olmuş ya Shocked )
burda başarıya kavuşanları görünce insan kendi içinde neden olmasın diyor başarının devamını diliyorum.bizlere verdiğin motivasyon içinde teşekürler.
parantez içinde yazılanların espiri amaçla yazdığımı söylememe gerek yok herhalde Very Happy

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.