Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 hipnoz ile kilo kontrolü
 Sal 26 Arl, 2006 21:05
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaşlar bana bu konuda tecrübelerinizi ve bilgilerinizi paylaşırsanız inanın çok sevineceğim.gitmeyi düşünüyorum(esasında kararsızım bu konuda sizden gelecek cevaplara göre değerlendirmeyi düşünüyorum) ve eğer sonuç alamayacaksam hani bi tabir vardır boşa kürek çekmek istemiyorum.lütfen bana bu konuda yardımcı olun.
bu arada bu siteyi bize sunan arkadaşa teşekkür etmek istiyorum.buranın ortamı çok sıcak ya.kendimi yabancı bir ülkede kendi dilimi konuşan insanları bulmuş gibi hissettim.(tabirim biraz tuhaf oldu ama öylee Smile ) hepiniz sevgiyle kalın.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 26 Arl, 2006 21:12
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Canım ben de düşündüm hipnozla yeme sevdamdan kurtulup zayıflamayı. Devlet hastanesinde psikiyatri bölümünde sormuştum, ama bana Türkiye'de bu işi güvenilir bi şekilde yapan yok dedi doktor, ayrıca benim de duyumlarıma göre bilmiyorum ne kadar doğru, işe yaramayacağı gibi, bu iin sonunda delirme riski de olabilirmiş.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.