Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! Şu anlık umutsuz bir vaka.
Per 28 Nis, 2011 11:00

Per 28 Nis, 2011 22:56
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaşlar.Ben Seray.Bugün şeker hastası olma riskimle ilk defa bu kadar burun buruna geldim.Doktor gözbebeklerimin içine bakarak 4 aya kadar zayıflamam gerektiğini söyledi.Bunu yapmayı hep düşünüyordum ama bir türlü başlamak kısmet olmadı.İşi bu raddeye getirebildim yani.Şu zamana kadar başaramadığım için şimdi hiç becerebilecekmişim gibi gelmiyor.Yardımınıza ihtiyacım var.Duymak istediğim şeylerin arasında artık ''bak zayıflaman gerek,olmaz böyle'' sözleri yok. Benim motive olmam lazım yerin dibine geçmem değil.O yüzden elim bu siteye doğru geldi sanki aradığım şeyin burda olduğunu hissettim.Şimdi bana şu diyet kardeşi ya da her neyse ondan lazım Laughing bana yaardım edin !

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 Nis, 2011 23:42

seraycım hoş geldin elbette doğru yere gelmişsin canım biz arkadaşlarımızla
forumlarda bambaşkaaaaaaaaa dayız sennde bize katıl
hepimiz aynı yollardan geçtik ve geçiyoruz elimizden geleni yapmaya çalışırız burada hepimizin amacı birbirmizi motive etmek temel hedefimiz olan kilolarımızı vermek tabii bunu yaparken birde bakmışsın kendini arkadaşlık ortamında buluvermişsin daha yaşında küçük tatlım senin gibi pırıl pırıl genç dinamik birinin elinden uçanla kaçan kurtulu istedikten sonra ....

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Cum 29 Nis, 2011 00:33

fatma ablamiz cok hakli seraycim.. moral, destek, dostluk ve kardeslik istiyorsan, tammm yerindesin. yasin itibariyle bizi bile gecersin allahin izniyle kilo vermede.. yeterki hergün gel buraya ve aramizda ol.. kisa sürede nasil bir ortamimiz var görürsün.. bi bakmissin bizim oldugu gibi seninde vazgecilmezin olur, tutundugun dal, moral ve destegin olur sitemiz Smile bambaskaaaa adli sayfimizda seni de görmek istiyoruz.. genclere ihtiyacimiz var... onlar daha dinamik, daha kanli canli oluyorlar.. nesemize nese katarsin...

görüsmek üzere insallah..

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 May, 2011 18:24

arkadaşlar banada yardım edin.2 gündür diyetteyim.

ASUDECİĞİM TEBRİKLERRRRRR..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 May, 2011 19:29

papatyacım edelim tabiki..destek bizden azim,kararlılık senden..kilolrımız yakın..ben de 81,7 ile başladım.ekimde 70lere kadar geldim.sonra tekrar aldım.dört beş aydır 73-75 arası gidip geliyorum.geçen hafta iyi bir başlangıç yaptım.75,4 ile başladım.cumartesi 74.3idim.bu hafta tartılmıyorum..malum özel günlerdeyim.ödem oluyor vücudumda.ama dikkat etmeye çalışıyorum.sen de istersen buraya gelerek içinden geleni yaz,yediğini yaz,sporunu yaz..biz de sana yorum yapalım,fikir verelim..bambaşkaaaaa sayfasında daha aktif katılım var.oraya gel paylaşalım herşeyi...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 May, 2011 19:35

teşekkürler.bugün 3. günüm.2 gün çok açlık çektim.ara öğünde yapıyorum ama doymuyor bu vücut.alıştırmışız tıka basa yemeye.....

ASUDECİĞİM TEBRİKLERRRRRR..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.