Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Fikir gitsin bu yağlar
 Pts 30 Kas, 2009 14:15
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

mrb arladaşlar yaşım 30 boyum 1.60 kilom 82, yıllardır bu illetle mücadele etmekten yoruldum diye düşünürken neden bilmem sanki başıma birşey düştü yeter artık dedim yeter bitecek bu üzüntü gidecek bu kilolar, içimdeki hayata karşı herçey sanki bitip tükeniyordu nedeni ise bu KİLOLAR. ama artık sadece yazıda büyük oalcaklar bedenimde ise küçülecek bu yağlar. umarım hepimiz istediğimiz sonuca ulaşırız. Ahh ne çok yolum var ama yorulmak yok.

Yeni Üye
Yeni Üye

portugal.gif
 (Başlık yok)
 Pts 28 Arl, 2009 07:54

inşallah verirsin canım ya birbirmize destek ola ola verelim kilolarımızı .yılmak ve pes etmek yok

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 13 Mar, 2010 21:22

meraba bende almanya da erasmus ogrencısıyım ve benım de 10 kılo vermem lazım .yaza kadar yolu var dıorum bu sefer kılo vermeyı cok ıstıorm bırbırımıze destek olalım arkadaslar

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 16 Mar, 2010 09:08

Hoşgeldiniz kardeşler Smile
Yanınızdayım, kesinlikle başaracağınızı biliyorum çünkü ''Gerçekten istemek demek başarmak demektir!'' Ben de çok istedim başardım, siz niye yapamayasınız?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 20 Mar, 2010 17:47

herkese merhaba ben de yaklaşık 2 aydır diyet yapıyorum başlarda 3-4 kilo verdim ama şuan yerimde sayıyorum halen 6-7 kilo fazlam var arkadaşlar ve kilo vermeyi çok istiyorum birbirimize destek olalım

snmÇevrimdışı
Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Tem, 2010 00:54

ben diyet yapamıyorum ya ne kadar uğraşsamda olmuyo bi gün çok güzel ayarlıyorum bi bi gün bozuyorum kıyafet istediğim gibi olanı zor buluyorum bulsamda yakışmıyo ne yapacağımı bilmiyorum ama zayıflamak istiyorum

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.