Cevap Gönder  

Üye
Üye

blank.gif
 Diyet için york testi
 Pzr 18 Nis, 2010 10:46
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar 2,3 gündür televizyon kanallarında york testi diyet için konu ediliyor acaba york testi nedir zayıflamaya nasıl yardımcı oluyor york testini nerde yaptırırım bunun gibi sorular için sitemizdeki makaleleri okuyabilir vede öğrenebilirsiniz.
york testi bilgileri için york testi hakkında bilgiler için tıklayın

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Nis, 2010 00:21
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Annem bes sene kadar evvel bir anda inanilmaz odem toplamaya basladi, o zaman test daha bilinmedigi ve burda yapilmadigi icin arastirdik ve almanyaya bir dr araciligiyla kan gonderip testi yaptirdik sonucta bircok gidaya bedeninin tolere edemedigini ve bu yuzden kilo verme zorlugu ve asiri odem topladigini anladik. herkeste ayni yan etkiler olmuyor tabii ama inek sutunden brokoli ye kadar intolaransiniz cikabiliyor bu da kilo verimini zorlastiriyor. Bir denemekte fayda var. Turkiyede test pahali yorktest firmasi bunu yaklasik 1000tl kasriligi yapiyor ve iki hafta sure icerisinde sonuclari veriyor. cumartesi ben de yaptirdim ve beklemedeyim. cunku asiri odem topluyor vucudum son zamanlarda. eger herhangi bir gidaya tepki veriyorsa bedenim bunu diyetimden cikartarak daha saglikli kilo verebilecegimi dusunuyrum. Soylenen o ki cok masum bir sebze bile bu etkiyi yaratabilirmis.
bakalim neler olucak

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.