Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

usa.gif
 30 yasinda ve bekar olmak...sucu kilolara atmak
 Pts 29 Mar, 2010 18:37
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Herkese merhaba,
2-3 gun once 30 yasimi doldurdum...oldukca iyi bir kariyerim var. Herkes bakimli ve guzel oldugumu soyler, ama ben kilolalarimi takinti halime getirmis durumdayim. Hicbir zaman soole citi piti incecik bi kiz olamadim ve hep hayatimdaki kotu giden seyleri buna yordum. Simdi dusunuyorum, 30 yasima geldim, artik bunu hayatimda bir sorun olarak gormemek icin bu isi halletmem lazim...hedefim 10 kg vermek...isvec diyetini dusunuyorum, onerebileceginiz baska bir seyler var mi?? Tesekkurler!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 29 Mar, 2010 18:46
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaşım ben 10 yıl önce o diyeti yaptım ve 2 haftada 8 kilo verdim.Gerçekten zayıflatıyor ama giden yağ mı tartışılır!Sonra normal düzene dönünce kilo aldım.Uzun vadeli bir çözüm değilyani.Bu kadar diyet maratonunun bana kesin öğrettiği bol su içmek, her gün bir saat yürümek ve mümkün olduğunca sağlıklı ve dengeli beslenip en az 6 öğün yemek...Şu an ben yapmaya çalışıyorum.Bu sefer kesin başaracağım inşallah....

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.