Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Hoş 2010 DÖNÜM NOKTAM OLACAK !!!!!!!!!!
 Pts 01 Şub, 2010 11:25
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Selam Arkadaşlar,

28.01.10 tarihi itibari ile diyet programıma (sağlıklı beslenme) başlamış durumdayım. Başlangıç kilom 102, hedefim Haziran'a kadar 80, sene sonuna kadar 65. Benimle yola çıkmak isteyenler varsa bekliyorum. Fakat kendinizi hazır hissetiğinizden çok emin olmanız lazım...

Sevgiler,

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 11 Şub, 2010 20:23

Selam baledo,bende yeni üye oldum..hatta senin mesajını okuduktan sonra üye olmaya karar verdim Smile Seninle yola çıkmak istiyorum..inşaAllah beraber başarılı olabiliriz..kilom sende çok fazla 121 kiloyum,boyum 170 yaşımda 23. kendime 1 yıl süre biçtim,diyet artı sporla beraber inşaAllah hedefim 70..Allah yardımcımız olsun diyeyim..
mesajıma cevap bekliyorum.Smile
Sevgi ile kal..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 12 Şub, 2010 18:36

Merhaba Zeyno,

1 yıl süre de ikimiz de hedefimize ulaşabiliriz, yeter ki azmedelim. Ben ilk başladığım hafta 2 kilo vermiştim, sonra ufak bir rahatsızlık geçridiğim içim ara verdim, antibiyotik mi yaptı noldu bilmiyorum, o iki kiloyu geri aldım, şimdi iyileştim ve devam ediyorum. Fakat hareketi artırmadan başamarmamız imkansız, hafta sonu kendime yürüyüşe özel bir spor ayakkabısı alacağım, çünkü kiloda fazla olunca standard spor ayakkabıda
ayağı yoruyor. Ben daha öncede bu kiloyu iki defa görmüş ilkince 101'den 75'e, ikincisinde ise 100'den 81'e düşmüş durumdayım. Bu sefer de 65'e düşmeyi hedefliyorum, kendimce ideal kilom 65 Smile Başarmamız için önümüzdeki tek engel yine kendimiziz, artık kendi hayatıma kendim engel olmaya devam etmek istemiyorum. Senin bir de yaş avantajın var, 30 dan metobolizma yavaşlamaya başlıyor, boyun da uzunmuş, gençsin ve uzun boylusun, bir de 70 civarına inmiş olsan, kendine güvenin tavan yapacaktır, ve hayat baika türlü akmaya başlayacaktır.

Kendine iyi bak,

Başarılar,

Sevgiler.....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 12 Şub, 2010 22:32

merhaba baledo,
öncelikle geçmiş olsun diyorum.vede seni çok tebrik ediyorum,100 lerden 70 lere düştüğün için..ben bu kiloyu dört yıl içinde aldım ve 1yıldır vermek için çabalıyorum ama halen 100 ün altına inemedim:( birbirimize destek olarak verebileceğime inanıyorum..inşaAllah bu sefer başarırım..yıllarımı hep kilolu olarak geçirdim..artık incecik olmanın nasıl bişey olduğunu tatmak istiyorum,istediğimi giyinebilmeyi,en önemliside özgüven kazanmayı..
dediğin gibi metobolizmam hızlı,çok çabuk kilo verebiliyorum ama ne yazık ki çok sabırsızımSad
devam edemeyip bırakıncada daha çok kilo alıyorum,ve buda beni daha çok hüsrana sürüklüyor..bu kez kararlıyım ama..istediğim hedefe ulaşacam inşaAllah.
bu arada dilersen msn den de görüşebiliriz..
hoşçakal..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 19 Şub, 2010 15:21

Merhaba Zeyno,

Nasılsın bakim, basıl gidiyor diyetin, benim orta karar, toplamda 2 kilo düşebildim nihayet, hiç yoktan iyidir ama Smile Hareket, spor olmayınca malasef ancak bu kadar oluyor, yürüyüşlere hala başlayamadım, önümüzdeki hafta kesin başlamayı düşünüyorum. Özeline mail adresimi yazacağım, dilersen mailleşebiliriz. Kendine iyi bak, sevgiler.....

Yeni Üye
Yeni Üye

iran.gif
 selammmmmmmmmmmmmmm
 Cmt 20 Şub, 2010 22:25

selam ben bu gun uye oldum 88 kilo ve 167 buym var ama mali serf cok zor kilo verirem onceden boile deildim bilmirem ne yanlislik var en cok desteke ihtiyacim var ki bu yola devam edem .bezi zaman yoruluram .
bu arada ben azeriyem eyer kelemeleri yanlis kulansam ozur dilerim .
hepinizin dstekinize ihtiyacim var Laughing

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 22 Şub, 2010 03:07

selamm ben de95 im ama ilk hedefim 80 umarım beceririm.ilk hamileliğimde 90 dan 57 ye düşmüştüm ama o 13 yıl önceydi.20 ay önce doğum yaptım bu sefer aksine 87 den 95 e çıktım ne yapıcam bilmiyorum

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.