Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 merhabalar
 Cum 18 Arl, 2009 18:33
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba arkadaşlar ben tugba ben 18 yaşındayım ve derdimi anlamışsınızdır kilo veremiyorum ve artık kendimi cok sağlıksız cok cirkin hissediyorum birşey giydigimde hepsi üzerime yapışıyomuş gibi geliyor herkes bana bakıyor sanki cok kötüyüm inş birbirimize yardımımız olur şimdiden herkese merhaba...

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 20 Arl, 2009 17:41

gelene bi hoşgeldin yok mu burda??

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 23 Arl, 2009 15:29

selam, hoşgeldin Smile çok güzel bir yaştasın, bu yaşta kilo vermek daha kolay ayrıca, şu an kilo problemini çözersen bundan sonraki yaşamında hayatı kendine daha güzel kılabilirsin, inan yıllar öyle çabuk geçip gidiyorki, bir bakmışsın 30.ları devirmişsin, eğer hala başaramamışsan, en güzel yıllarını bir çok güzel şeyden mahrum geçireceksin, en önemlisi de kendine güvenmek, çekici olmak, rahatça giyinebilmek vs.... bunlardan mahrum kalmak çok kötü. o yüzden şimdi başla ve bitir bu sorununu.....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Komik kolay gelsin
 Pzr 27 Arl, 2009 22:28

Lütfen başladığın işi sonuna kadar götür.Diğer arkadaşın söylediği gibi, en güzel yıllarını mutsuz geçirme.Ben de 20 li yaşlarımın başında çok kilo vermiş ve birkaç yılımı rahat mutlu geçirmiştim ama sonra tekrar aldım verdiğim kiloları ve fazlasıyla.Bunu moralini bozmak için söylemiyorum ama önemli olan verdikten sonra o kiloyu korumayı da öğrenmek.Şimdi 30 yaşındayım ve bu uzun yola tekrar çıkmaya hazırlanıyorum.Bu durumdakilerin birbirine destek olması çok önemli.İstediğn zaman konuşabiliriz.
Sevgiler..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.