Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Komik slmm herkesee (:
 Cmt 20 Haz, 2009 02:22
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

kendimden biraz bahsedeym sizlere 18 yasındayım bu sene yogun bir stres yasadıgımdan tam 14 kılo aldım nasıl becerdim bilmiyorum ama oldu artık Smile gecen yıl diyet yapmıstım 72den 61e dusmustum ama bu sene artık kendımde zırve yaptm 75 oldum cok sancılı bır doneme baslıyorum bılıyorum ama yapmak zorundayım cunku ne yazıkkı hiç bir kıyafetim olmuyor suan 75 kıloyum inş yavas ve emın adımlarla ulasacagımistedgm kiloya Allah nasip ederse Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 25 Tem, 2009 14:33

çok gençsin halledersin ama işin ucunu kaçırma bir senede çok almışsın

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Ağu, 2009 20:06

aç kalarak diyet yapmışsın sanırım çünkü aynısını çok önce bende yaşadım. yani veriyorum ve fazlasını geri alıyorum.benimki tam bir zirveydi 99.5 Very Happy hayatımda hiç olmadığım kiloydu! yarım kilo daha olsa 100 edecek. bu aç kalmaktan kaybaklanıyor ve aç kalarak metabolizma yavaşlıyor.sonradan yemeye başlayınca da metabolizma yavaş olduğundan hızla kilo alıyorsun.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.