Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 Lütfen bana yardım edin:(
 Cum 16 Oca, 2009 00:45
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Dünyadaki tek mutsuzluğunuz derdiniz nedir deseler sadece kilolarım derim:(bu öyle bir zincir ki hepsi birbirini tetikliyor 130 kg yum 170 boyum var 4 yıl önce 8 ayda 50 kg verdim ama arkasından bende depresyon ve anksiyete başladı ve hızla kilolar geri geldi ben iyi şeyler yediğimde çok mutlu diyet yaptığımda ise çok mutsuz oluyorum:(kilolarım ve endişelerim yüzünden kalp krizi geçirdim ve by pass ameliyatı oldum tabii ırsiyette vardı..sonra tansiyon şeker hpoglisemi hipotiroid kolesterol hepsi ama hepsi beni buldu..şükür..görseniz hiç hasta biri gibi durmuyorum oldukça güzel,neşeli, enerjik ve pozitif biriyim çevremdekiler bunları yaşadığıma çok şaşırıyor tek çarem kilo vermek yoksa gerçekten öleceğim-umarım herşey güzel olur sağlıcakla kalın herkese geçmiş olsun..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 Oca, 2009 19:27

merhaba,hoşgeldiniz.sizin söylemlerinizi kendiminkine yakın buldum.aynen tüm sorunlarımın çözümü kilo vermeme dayanıyor.şu paçavralıktan kurtulmak,güzel giyinmek hatta çok şık olmak,bebek sahibi olmak bu kiloyla riskli olabileceğini düşünüyorum ve öyleymiş de,başarabilmek işte bunu yaşamak istiyorum,sağlığım için ailede şeker var,bmı ölçüldü yakın bir zamanda obez çıkıyorum,bel kalın hastalıklara davetiye,estetik sona kalıyor ,o da o kadar önemliki hemde evliyim,neyse kilo sorunu olanların dertleri neredeyse aynıdır zaten,ben çok bocaladım ama şu an bişeyler yapma yolundayım irademi toplayamıyordum kısmen başardım,hatta yürüyüşle daha önce vermeme rağmen yürüyemiyordum iki gündür çıkıyorum,yememi de kontrol altına aldım,hedefimi de küçük tutuyorum,hızlı verenleri okuyunca şevkleniyorum ama şimdiki kararım ayda 4 kilo.peki sizin yaşınız var hormonlarınız normal mi,çok mu iştahlısınız,hareketsiz misiniz,alıp veriyor musunuz sorununuz nedir.bildiklerimi paylaşırım,hoşçakalın.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 22 Oca, 2009 12:13

Merhabalar,
Anlattığınız şeyler çok ciddi.Siz bu denli muzdarip eden bir sorundan kurtulmak için bir adım atın.Atmadım mı diyorsunuz.Belki daha önceden bu konuda büyük hayal kırıklıklarınız oldu ama lütfen vazgeçmeyin.Estetik görünümden çok sağlığınız elden gidiyor.Diyabet,hiperlipidemi...Bunlar birebir beslenme düzeniyle ilgili hastalıklar.Lütfen bir beslenme uzmanında yardım isteyin.Ve düzenli kontrollerinize gidin.Kilo verdikçe içinde bulunduğunuz bu ruh halinden de sıyrılacaksınız yavaş yavaş.Size severek yardımcı olurum.İstekli ve kararlı olmanız yeterli.Sevgilerimle..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 16 Şub, 2009 10:43

tethsy neredesin vazmı geçtin sağlıklı olmaktan.hep inanamadığımızdan oluyor başaramamak ama bu defa yılmak yok hadi yarışa var mısın

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 03 Haz, 2009 17:28

slm bn bugun yenı katıldım bu sıteye sımdı sna bısı solucem bugun bn 19 yasındayım vede 93 kıloyum su yasıma kadar mılyonlarca yontem dededım sonuc aldım ama tekrar eskı kılolarıma gerı dondum en sonunda terazıde de 93 kıloyu gordum bn hedeflerı olan basarılı bır oğrencıyımde aynı zamnada ıngılızce ögretmenlıı 1. sınıf öğrencısıyım her neyse bugun emınım herkesın bıldıı bu vucudun sıfresı kıtabını gordum ınternette ve o sıtede yazılan yazıları tek tek okudum yasanılan herseyı hepımız yasamıstık suan saat 16.00 ıtıbarıyle asrın hareketını baslatmıs bulunuyorum ve de bn bunu basardıgım zaman cevremde bı tane kılolu genc kız bırakmıcam bunada söz verıorum bn buraya her ay bazen hafta hafta yazılar yazıcam bu basarıyı herkese de gosterecegım bnmle bu yola suanda baslamak ısteyen varsa bana msj atabılırler hepsıyle bı mucadele ıcıne gıreriz konusuruz . bu sorunu cozecegım su an artık ustumde sadece kendımın sorumluluugu deıl bırcok ınsanında sorumluu var bnde bu guc var ısteyen herkesle paylaşabılırım yarında bu guzel kıtabı alacagım ve devam edıcem bugun 16.00da baslamıs olduum bu ınsanlık hareketıne hersey mutlu olmak vede hakedılen yerde olmak ıcın.. buradakı herkes bu basarıyı gorucek vede kendınde bu azımı hıssedıcektır kıtapla ılgılı yorumlarımıda okudukca yazıcam sımdılık hoscakalın herkese sevgıler

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 03 Haz, 2009 17:29

slm bn bugun yenı katıldım bu sıteye sımdı sna bısı solucem bugun bn 19 yasındayım vede 93 kıloyum su yasıma kadar mılyonlarca yontem dededım sonuc aldım ama tekrar eskı kılolarıma gerı dondum en sonunda terazıde de 93 kıloyu gordum bn hedeflerı olan basarılı bır oğrencıyımde aynı zamnada ıngılızce ögretmenlıı 1. sınıf öğrencısıyım her neyse bugun emınım herkesın bıldıı bu vucudun sıfresı kıtabını gordum ınternette ve o sıtede yazılan yazıları tek tek okudum yasanılan herseyı hepımız yasamıstık suan saat 16.00 ıtıbarıyle asrın hareketını baslatmıs bulunuyorum ve de bn bunu basardıgım zaman cevremde bı tane kılolu genc kız bırakmıcam bunada söz verıorum bn buraya her ay bazen hafta hafta yazılar yazıcam bu basarıyı herkese de gosterecegım bnmle bu yola suanda baslamak ısteyen varsa bana msj atabılırler hepsıyle bı mucadele ıcıne gıreriz konusuruz . bu sorunu cozecegım su an artık ustumde sadece kendımın sorumluluugu deıl bırcok ınsanında sorumluu var bnde bu guc var ısteyen herkesle paylaşabılırım yarında bu guzel kıtabı alacagım ve devam edıcem bugun 16.00da baslamıs olduum bu ınsanlık hareketıne hersey mutlu olmak vede hakedılen yerde olmak ıcın.. buradakı herkes bu basarıyı gorucek vede kendınde bu azımı hıssedıcektır kıtapla ılgılı yorumlarımıda okudukca yazıcam sımdılık hoscakalın herkese sevgıler

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 03 Haz, 2009 19:51

lovethelove seni tebrik ederim.baskalarınıda düsünmen cok güzel..umarım en kısa zamanda hedefine ulasırsınSmile ve ulastırırsın...

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.