Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! meraba arkadaşlar
 Çar 29 Nis, 2009 19:52
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

meraba arkadaşlar ben bugün sitenize kayıt oldum 20 yaşındayım ve 70 kiloyum 165 de boyum Sad benim en büyük sıkıntım üniversite öğrencisi olduğum için yurtta kalıyorum ve malesef yurtta ne verilirse onu yiyorum. bu yüzden herhangi bir diyet programını uygulayamıyorum Crying or Very sad yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü artık psskolojimi bozuyor bu kilolar. şimdiden saolun yardımlarınız için

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 slm berik
 Çar 29 Nis, 2009 20:56

hepimiz evde ne verirlerse onu yiyoruz çalışanlarda öyle tablotlarda ne çıkarsa ekmegi kez kendine dışardan kepek ekmegi al ögünlerde mutlaka yogurt çorba çıkıodur meyvede verirler akşam çok az yemeye gayret et yogurt ve çorbaya agırlık ver akşamları yemek lerdende 1 yemek kaşıgı kadar yersen seni tok tuar canım üzülme bende cermeye çalıyorum ve
evimde ne pişirrisem onları az miktarda yemeye gayret ediorum şartlar malum kendime özel yemek yapamıyorum o yüzden olanlarla az miktarda makarna pilav asla yasak bu arda börek yağlı kızartlmalr yeme ama bakliyat yemekleri kabaklı patlacınlı sebze türü ne çıkrsa 2-3 yemek kaşıgı ye bol su iç ara öğünlerde ger yiebiliyosan meyveni ye buur yani biraz haraket et hadi byy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Nis, 2009 14:47

çok saolun daha çok dikkat etmeye çalışcam aslında çok enerjik bi insanım oda da sürekli hareket halindeyim kızlar bazen beni izlerken yorulıyorlar hatta Very Happy ama niyeyse veremiyorum. özellikle sınav zamanları çok zor oluyor çünkü beyin yorulunca acıkıyor yaza kadar en azında bi kaç kilo versen süper olur. çok saol ipekçe yardımın ve desteğin için

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.