Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Yeni üye
 Cmt 18 Nis, 2009 23:23
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Aranıza yeni katıldım. Tabiki amacım zayıflamak ile ilgili biraz daha bilgi edinip sizden yardım ve güç almak. 36 bedenden 42 bedene nasıl çıktım hala şoktayım ama bu arada tabi çok tatlı bir çocuk doğurdum. Ondan oldu demek isterdim ama bebeğim 3.300 gr doğdu ben tam 21 kg aldım ve halada veremedim. Ama kararımı verdim.
Umarım hep beraber istediğimiz kilolara ulaşırız.
Herkese sevgiler

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 20 Nis, 2009 09:16

Slm seninle aynı dertten müzdaribim Aramıza hoşgeldin Ben de emzirmek adına yedim durdum annem de bize çocuga bakmaya gelince anne yemekleri.....hiç karşı çıkamadım
Ama 80 kilo ya kadar tartı ibreyi işaret etti şu son haftalarda kendine gel kızım dedim
Şimdilerde diyetteyim 3 kilo verdim normalde 60 kilo ile hamile kaldım Neyseki emin adımlarla ilerliyorum birbirimize destek olursak eski formumuza döneriz Görüşmek üzere bye.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 21 Nis, 2009 13:33

inş ulaşacağız ideal kilolarımıza,yeterki bırakmayalım geldiği gibi gidecek o kilolar,herkese sabır ve kararlı günler diliyorum.yarışa katılın burayı biraz hareketlendirelim arkadaşlar

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 21 Nis, 2009 14:00

Umarım ya hatırlıyorum da evlendiğimde 58 kg dım. Boyum 173 cm. Şimdi basenler göbek birbirine girdi. Ama en çok taktığım şey bacaklarım acayip kalınlaştı.
Bana yazdığınız ve destek olduğunuz için teşekkür ederim.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 21 Nis, 2009 17:05

canım siz kilo alsanızda güzel bir sonuç için katlanmışsınız aldığınız kilo çok bile olsa,ben 1 ayda 6 kilo aldım,yemek uyumak,100 e yanaşınca dur dedim bebekde istiyorum ne olur halim,neyseki başladım ve devam ediyorum kilo vermeye,siz kendinize uygun bir yol bulun başlayın ve bırakmayın mutlaka olacak,seviler

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 28 Nis, 2009 10:30

merhaba arkadaşlar ben ipekçe 2 doğumdan sonra bir hayli kilo aldım ve veremiyrumm
aslında veririm ama konsantrasyon bozuklugu var motivasyon yok arkdaşlar 81 kiloyum şuan amacım 61 olmak yaşıma görede ideal ama evde oldugum ve çocuklarımında küçük olması sebebiyle dışarı çıkamıyorumm ve mecburen evde kendi çabalarımla yapmaya çalşsamda olmuyo destek şart hepiminzden destek istiyorumm arkadaşlar Rolling Eyes benim gibi bu konuda derli olan arkaDAŞLAR haydi banda destek verin bekliyorumm Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 28 Nis, 2009 10:31

merhaba arkadaşlar ben ipekçe 2 doğumdan sonra bir hayli kilo aldım ve veremiyrumm
aslında veririm ama konsantrasyon bozuklugu var motivasyon yok arkdaşlar 81 kiloyum şuan amacım 61 olmak yaşıma görede ideal ama evde oldugum ve çocuklarımında küçük olması sebebiyle dışarı çıkamıyorumm ve mecburen evde kendi çabalarımla yapmaya çalşsamda olmuyo destek şart hepiminzden destek istiyorumm arkadaşlar Rolling Eyes benim gibi bu konuda derli olan arkaDAŞLAR haydi banda destek verin bekliyorumm Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 28 Nis, 2009 10:44

ipekçe hoşgeldin canım,yukarıdada dedeiğim gibi çok güzel bir sonuç için aldın o kiloyu.boşuna alan bana ne demeli,neyseki o pis kiloyu attım.aşırı anormal durmuyorum en azından,canım aklında ney var biraz bahset,insan önce kendini ikna etmeli.beyin tamam demeli ki kaçamak bulmasın.haftalık yarışımız var onada gel,pazartesileri kilonu bildir,ne yediklerini buraya yazmak da iyi kontrol sağlıyor,seni çok iyi tanımadığımdan şimdilik bu kadatr canım seni öpüyorum

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 28 Nis, 2009 21:31

adige çok tşk ederim canım ya inşlahha başarılı olurum yaşım 31 2 çocuk annesiim ilk çocugumdan sonra 21 kilo verdimm ama fazla geçmedn kızmıma hamile kaldım ve malesef y,ne çok kilo aldım ve kızm 2 yaşında ama ben hala kiloluyum yeter, kadar motivsyona ulaşamadım ama sizlerinde destegiyle umarım idaleideki kiloma kavuşacam
her pazatrtesi kilomuzu burayamı yazcaz yoksa başka bir formama girmemiz gerekiyo tam olarak bana bilgi veririsen çok sevinirim ve bir gün boyunca neler yapmışısız ne yemiş ne içmişiz mevzularınıda sabah mı yazalım yani ben bugün ne yaptıysam yarınmı yazmayım?nasıl olcak bana bir yardımcı olursan sevimrim şimdilik hoşçakal

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.