Cevap Gönder  

Üye
Üye

turkey.gif
Soru reductil !!!!
Sal 03 Mar, 2009 20:25

Sal 03 Mar, 2009 10:25
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

selam arkadaşları yaklaşık 1 aydır reductil kullanıyorum kabızlık dışında çok fazla bi yan etkisini görmedim 4,5 kilo verdim reductile benim gibi yeni başlayan ve memnun kalan arkadaşlarla görüşmek ve daha detaylı olarka birlikte diyet yapmak istiyorum.lütfen beni bulun ve birbirimize destek olalım..msjlarınızı bekliyorum.sevgiler...

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 Mar, 2009 15:08

Canım acil olarak o ilacı sana bırakmanı tavsiye ediorum bunu sagdan soldan duyduklarımla deil bizzat bu yöntemi deneyerek başıma gelen acı tecrübeler neticesinde yazıorum.Eger kafanda bir şüpe varsa internette gerekli araştırmayı yapıp nasıl insanların kilolarını kaybederken aynı zamanda saglıklarınıda kaybettiklerini okumanı isterim.Sana en büyük verecegim destek bence dogal yöntemleri denemek en başta aktarda mindivan onu al iç ben onla cok güzel kilo verdim ve hiç almadım.Kolay gelsin:DVery Happy

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 Mar, 2009 16:30

canım teşekkür ederim ilgin için.peki ilacı bıraktıktan sonra hiç yemeden mi kilo aldın ? 32 kiloyu ne sürede farketmeden aldın bırakır bırakmazmı Sad(bide mindivan nedir ot filanmı ??

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Mar, 2009 08:50

selam mindivanı bende kullandım otlarla yapılan macun çok karnımı ağrıttı benim ama ben yinede kullandım evet yağ yakıcı özelliği var kullana bilirsin hiç yan etkisi yok ama yinede yediklerine dikkat etmelisin

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Mar, 2009 15:22

Canım ben ilacı bıraktıkdan sonra kısa bir süre icinde 20 kilo aldım fakat daha sonra saglıklı bir şekilde kilomu vererek bu kilomu uzun süre muhafaza ettim benim son zamanlarda aldıgım kilolar herhangi bir ilacı bırakmakdan yada kullanmaktan deil yaşadıgım 1 takım sıkıntılar yüzünden oldu ve doktora gittigimde zamanında kullandıgım bu ilac ve öncesinde bilincsiz yaptıgım dietlerin bu kilolaları almama sebeb oldugunuda ögrendim...

Mindivan bende ve cevremde kullanan kimselerde hiç bir agrı yada sancı yapmadı ama bu kişiden kişiye degişe bilir fakat o ilacın etkileri yanında karın agrısını cekmeyi yeglerim

Not: mindivan kullanarak saglıklı bi şekilde 1 senede yaklaşık 30 kilo verdim:DVery Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 reductil
 Pzr 26 Nis, 2009 13:31

bugüne kadar birçok zayıflama hapı denedim..ancak reductil denememe rağmen çok zararlı olduğunu birçok tandığımdan duydum.kesinlikle bırakmanı öneririm..İştah kestiği için bıraktıktan sonra kilo almaktan korkuyor olabilirsin ama inanki o ilaç çok çok zararlı..yeni bir zayıflama ilacı duydum..5in 1 diye..bunu kullanan var mı aranızda?

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 27 Nis, 2009 12:51

kızlar yapmayın ne olur,ben ocak 12 de 87 idim şimdi 73 hiç ilaç kullanmadım birsürü yol var zayıflamak için,dönüşü olmayan yollara girmeyin lütfen

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.