Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 glokofen kullanan varmı?
 Çar 08 Nis, 2009 23:43
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaşlar merhaba,
ben şuan 80 kilodayım (1 senede 10 kilo aldım)adet düzensizliğim sebebiyle tedavi görüyordum. bu tedavim sonucu hormonlarım düzene girdi ama akabinde böbrek üstü bezimde sorun çıktı.jinekolog doktorum bana düzensizliğin bu yüzden olduğunu söledi.bana bi süre kortizon tedavisi uyguladı ve endokrine yönlendirdi(tabi kortizon tedavisi sonucunda ben kilo almaya başladım.ilk gittiğim endokrin doktorum önemli olmadığını söledi adet düzensizliğimin psikolojik olduğunu söledi. jinekolog doktorum ise tam tersini söledi.endokrin prof a gittim kilolu olduğum için adet göremediğimi,böbrek üstü bezimde sorun olmadığını ve bana glokofen ve diet listesi verdi.metabolizmamın bozulmuş olduğunu söledi.1 ayı geçti ama ben 100 gr bile veremedim.
jinekolog doktorum kendi açısından böbrek üstü bezimdeki sorunun halledilmesi gerektiğini söylüyor.anlayacağınız endokrinci ve kadın doğumcunun arasında kaldım.ne yapacağımı bilemiyorum.
acaba aranızda benim gibi durumda olan varmı?
böbreküstü tetkiklerimde olması gereken üst sınır
316 iken benim 419
ve ikinci sorum
glokofen kullanarak metabolizmasını düzenleyen ve kilo veren arkadaşlar varmı?

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.