Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 arkadaşlar moralim bozukk:((
 Çar 01 Nis, 2009 13:17
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

yaklaşık iki haftadır diyet yapıyorum sekiz kilo verdim ama bugun kendimi tutamadım ve yarım döner yedim şimdi pişmanım ama sanki kilo alcakmışım gibi geliyo çok moralim bozuk:(( Sad

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 01 Nis, 2009 16:41

Canım moralini bozma.. 8 kilo vermişsin çok güzel bir rakam.. o yediğin dönerde verdiğin kiloların için ödül olsn.. bende 9 günde 3 kilo werdim doktorum dedi ki çok istediğin bir şeyi yiyebilirsin... sen de öyle yaptın ve sakın pes etmeden dewam et moralini bozma hiç bozarsan hevesde kalmaz tam gaz dewam..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 02 Nis, 2009 11:25

tesekkür ederim desteğin için zaten kendime haftada bir gün izin veriyorum ben genelde pazar günü istediklerimi yiyorum ama malesefki bu hafta çarşamba oldu pazar günü keyfi iptal yani:)

Üye
Üye

turkey.gif
Oh evet ! Karar verdim
 Per 02 Nis, 2009 11:42

[font=Times New Roman][size=12][color=violet]Ben de varım arkadaşlar kilo vermek isteyenler kervanına katıldım Hep isterdim ama beynimde karar vermemiştim Umarım iradem güçlüdür Manevi desteklerinizi bekliyorum.[/color][/size][/font]

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 02 Nis, 2009 13:23

önemli olan beyninde karar vermek zaten bak ben dün döner yedim gece kabslar gördüm valla:)kendini sağlıklı beslenmeye şartlarsan hersey dahada kolaylaşıyo ama arada kaçamak yapmak lazım tabi:D

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 02 Nis, 2009 13:23

önemli olan beyninde karar vermek zaten bak ben dün döner yedim gece kabslar gördüm valla:)kendini sağlıklı beslenmeye şartlarsan hersey dahada kolaylaşıyo ama arada kaçamak yapmak lazım tabi

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.