Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Grrrr ! merhabalar bi baksanız :(
 Çar 05 Arl, 2007 21:52
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhabalar ben aranıza yeni katıldım bu siteyi çok beğendim..
ben 16 yaşındayım boyum 1.60 ve 59 kiloyum.. aslında bana bakanlar kilomu göstermediğimi söylesede bana göre göbek bölgesi aşırı derecede var.. ben bu durumdan iice rahatsız olmaya başladım şöyle ki badylere dar herşeye küstüm...... Sad son zamanlarda zaten kilo aldım... ben 52 kilo olmak yani 7 8 kilo vermek istiyorum ve bölgesel olarak yani sadece karın bölgesinden zayıflamak istiyorumm bana uygun bi diet yok mu allah rızası için Sad çünkü üst kısmım var...
hastalık sorunum falan da yok..
geçen sene diyet yaparak 49 kiloya kadar inmiştim.. kalıcı bişi istiyorum lütfen bana yardımcı olun ablalarım abilerimm saygılarr...
Rolling Eyes Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Arl, 2007 09:42

Pınarcım merhaba, Hoşgeldin öncelikle.

Çocukluktan,Ergenliğe geçiş yaptığın bir dönemdesin bu yaş grubunda.Gelişim içinde olduğundan ŞOK diyetler senin için cidden ŞOK etkisi yaratır. Ya boyun uzamaz vs..vs illaki yan etkisi olur.

Yediklerinden kısmamanı tavsiye ediyorum.Bol Süt ,yogurt,Yumurta , sebze yemekleri, balık,tavuk bunlardan tüketmen lazım.İlla kilo vereceğim diyorsan Ekmeği azaltıp, Spor yapabilirsin.Özellikle karın kaslarını geliştirici Mekik çekmek veya Pilates topu alıp onunla günde yarım saat bile çalışsan.Hem vucut şekle girer hemde karın bölgen sıklaşır.

7-8 kg hızla vermeni önermiyorum.Ayda 2 kg versen sağlıklı bir biçimde max. 4 ayda kilolarından kurtulursun.

Öpüyorum seni , hoşcakal...

www.bizimkadinlarimiz.com

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Arl, 2007 17:44

tamam haklısınız ama bu dönemde dış görüntüye fasla önem veriyoruz sanırım ondan yanii :S neyse .. teşekkürler.. Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.