Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 23 Eyl, 2011 23:38
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

KIZLAR BEN GELDİM.. BEN BUGÜN KAHVALTIMI YİNE GÜZEL YAPTIM YANINDA DA 3 TANE ÇİKOLATALI BİSKÜVİ YEDİM SONRA TAAA 3 TE KUCUK KONSERVE BALIK 1 DİLİM EKMEK YEDİM SONRA ARKADASLARLA CIKTIK Smile 1 TABAK ISPANAK YEMEĞİ YEDİM YANINDA 1 DİLİM EKMEK.. SONRACIGIMA EVE GELDIM AKSAM YEMEGINDE TAVUK YEDİM BİDE İKİ KAŞIK PİLAV YEDİM 1 KASE DE HOŞAF İÇTİM TABİ AKŞAM YEMEĞİNDE EKMEK YEMEDİM.. SONRACIĞIMA 10:30 DA İŞTE BURASI VAHİM KÜÇÜK KASENİN YARISI KADAR ÇEREZ YEDİM.. ama napiim herkes çerez yiyordu dayanamadım Smile BUGÜN BÖYLE OLDU..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 23 Eyl, 2011 23:46

devam devam yola devam Smile yemek türü yiye yiye eninde sonunda pes edecek kilolar.. haziran a 60 olsam yeter bana Smile 2013 te yaza 55 olursam tamamdır Razz yavaş yavaş ama emin adımlarla ilerlemek lazım Smile hem hiç açlık hissetmiyorum güzel oluyor Razz

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 Eyl, 2011 00:05

insallah lalecim, azmin elinden hic birsey kurtulmaz allahin izniyle. positif düsünmek cok güzel, masallah hep böyle kal canim!

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 Eyl, 2011 20:27

Smile evet kurtulamaz nasipse Smile devam Wink ben bugün kahvaltıda omlet cay salata ve 1 dilim ekmek yedim.. sonracığıma 4 badem yarım salatalık 1 tane biber 1 tane turp yedim.. akşam yemeğinde ise 1 tabak mercimek çorbası 1,5 dilim ekmek 1 kaşık pilav bide tavuk yedim yarım bardak hoşaf içtim Smile bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 Eyl, 2011 20:32

http://tr.mydearbody.com/hesaplama/kalori-hesaplayici.html kalori hesabı yapıyorsanız buyrun Smile : ) : )

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 Eyl, 2011 20:44

Pirinç bol suyun içinde yetişmesine rağmen kupkuru bir kardeşimizdir.Kendisi bu karakuru halini unutturmak için pilav formasyonuna transforme olmuştur.Ancak yine de tek başına yavan kalma tehlikesi genellikle baş gösterdiği için kadim dostlarından olan kuru ve fasulyeyle beraber olmaları önerilmektedir.Tabi kendileri aşırı kurak olduğu için yutulup depolandığı yerde bol miktarda su çektiği için göbeksel şişkolam oluşturabilmektedir. ona göre Razz ben zamanında çoook pilav yedim demek göbeğim ondan böyle Razz

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 Eyl, 2011 20:47

aslında pirinç çok vitamin içeriyor ama soyulduğu için bunlar az kalıyor ve büyük kısmı nişasta içeriyor.. yani resmen nişasta yiyoruz Smile ayrıca şeker yükseltiyor o yüzden şeker hastalarına önerilmiyor.. ya esmer pirinçten yapılan pilavı tüketin ya da bulgur pilavı Wink araştırmalarımla başka zaman yine geleceğim Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 25 Eyl, 2011 00:17

esmer pirincte güzel oluyor denemistim. yani tadi cokta farkli degil. belli bisüreden sonra aliyorsun o tada. bana en cok abur cubur, ve gazli icecekler kilo yapiyor bunun cok iyi farkindayim. dikkat edince ve tüketmeyince giyor kilolar.

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 25 Eyl, 2011 15:09

gazlı içecek içip ne yapacaksın ki?? ayran iç meyve suyu iç.. abur cubura gelince mesela canın cips mi istiyor canın istemeden git ekmek üzerine tereyağı sür ince Smile sonra da üstüne acuka Smile yanına da cay Wink karnın tok olunca saldırmazsın Smile çikolata falansa kahvaltı sonrası bikaç parça ye ama bitter olsun ya da bitter tadında olsun o zaman çikolata bi daha aklına gelmez : ) : )

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 25 Eyl, 2011 15:13

sahiii dün ben gece kaçamaklar yaptım Razz annemler kuruyemiş yiyeceklerdi bende 7-8 tane badem ve fındık karışımı yedim Razz dondurma da yiyeceklerdi canım öyle istedi kiii Smile 2 çay kaşığı yedim onlar yerken canım bile istemedi : ) : ) aradan zaman geçince de 1 tane elma çeyrek armut yedim : ) bugün kahvaltıda 1 börek salata domates peynir yedim.. 1 tane de yeşil biber yedim malum c deposu Wink henuz tatlı yemedim.. ama ilerleyen saatlerde belki yerim ekmek üzerine çikolata sürebilirim :S ama bilmiyorum bakalım ilerleyen saatlerde ne olacak Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.