Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Eyl, 2011 21:23
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

YOK BUNLAR YENİ OLDUĞU İÇİN ÇABUK GİDİYOR.. 63 KİLOYDUM MALUM AMA 67 YE ÇIKTIM Smile RAMAZANDA BAYRAMDA BAYAA TATLI GÖTÜRDÜM Smile SAHURDA DA İFTARDA DA HEP İYİ YEDİM Smile ASLINDA KİLO ALMIYORDUM AMA RAMAZANDA BAYRAMDA ALDIM.. 2 ÖĞÜN BESLENİNCE HEP AŞIRIYA KAÇTIM Smile ÜSTÜNE DE İFTARDAN SONRA GECE ŞERBETLİ TATLILARI GÖTÜRDÜM Smile O YÜZDEN ALMAMAK MUCİZE OLUR Smile YENİ OLAN KİLOLARDA ZATEN YERLEŞMEDİĞİ İÇİN ÇABUK GİDER Smile MESELA 63 KİLO KALMIŞTIM 3-4 AY BOYUNCA AMA SABIRLA O DA GİDER İNŞALLAH Smile BUGÜN YEDİKLERİM
KAHVALTIDA 1 DİLİM TEREYAĞLI EZMELİ EKMEK PEYNİR DOMATES 3 TANE MİSAFİR ÇİKOLATASI (5 PARÇA BİTTERE EŞİTTİR BOYUTU) SONRACIĞIMA AKŞAM 6 GİBİ YEDİM MAÇ VARDI ÖNCE SÜTLÜ KAHVE İÇTİM ARDINDAN 2 DİLİM DİYET EKMEK BİRİNE TEREYAĞI VE EZME DİĞERİNE TEREYAĞI VE ÇİKOLATA SÜRÜP YEDİM 1 BARDAK ÇAY İÇTİM... AMA ONLARI YEMESEYDİM KESİN CİPS VE KOLAYA SALDIRIRDIM MAÇ İZLERKEN GÜZEL OLUYOR Smile SAAT 7:30 DA 1 TABAK YEMEK 1,5 DİLİM DİYET EKMEK SALATA BİRAZ TAVUK 2 TANECİK MAKARNA Smile İLERLEYEN SAATLERDE 2 YA DA 3 TANE DİYET BİSKÜVİ VE ÇAY DÜŞÜNÜYORUM.. BÖYLE YAPAN HERKES KİLO VERİR Smile HELE Kİ DAHA YENİ ALDIYSA KİLOLARI HAYLİ HAYLİ VERİR Smile ÇÜNKÜ YERLEŞMEDEN ÖNLEMİŞ OLUYORSUN Wink 63 TEN SONRASI DA KAÇ YILIN KİLOSUYDU ONDAN ZORLADI ZATEN..

En son LALE26 tarafından Cmt 10 Eyl, 2011 21:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Eyl, 2011 21:28

KİLO VEREMEDİM DİYE PES ETMEYECEKSİN.. SEN O KİLOLARI YENİ ALMADIN Kİİ... KAÇ YILDIR ORDA.. İYİCE YERLEŞTİ TABİ.. AMA TABİ ZAMANLA O KİLO PES EDER MERAK ETME ZORLARSAN Smile PES ETMEDEN DEVAM EDECEKSİN GERÇİ BUGÜN 6 GİBİ AÇ DEĞİLDİM ZORLA YEDİM.. DEDİM LALE YEE.. YOKSA AKŞAM SALDIRIRSIN Smile AKŞAM YEMEĞİMDE DE DOYMADIM GİBİ HİSSETTİM LALE DEDİM DOYDUN ARADAN ZAMAN GEÇTİ CİDDEN DOYMUŞUM Smile AYAĞA KALKINCA ANLADIM DOYDUGUMU NEDENSE Smile HEP OTURSAM ENGELLEMESEM SÜREKLİ YİYECEĞİM Smile YA DA ARAYA ZORLA YEMEK KOYMASAM AKŞAM DOLU YİYECEĞİM Smile KENDİNİ ENGELLEMEYİ ÖĞRENİRSEN OLDU BİTTİ Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Eyl, 2011 22:29

tebrikler lalecim, azmine hayranim. kendi kendini bile cok güzel motive ediyorsun masallah, darisi bizlerinde basina

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Eyl, 2011 22:43

BAYRAMI DÜŞÜN Wink BAYRAMA KADAR 62 OLURSAAAAM BEĞENDİĞİM KIYAFETLER VARDI ETEK VE BLUZ ONLARI ALIIIIP GİYECEĞİM DEDİM Smile NORMALDE BAYRAMLARDA PANTOLON BLUZ GEÇİŞTİRİRİM AMA BU SEFER ETEK GİYECEĞİM Smile SAÇIM KAHVERENGİ SAÇIMI DA SİMSİYAH YAPACAĞIM Smile O ZAMANA KADAR NASILSA UZAR Smile DAHA GÜZEL DURUR Smile BAYRAMA KADAR Bİ KİLO BELİRLEYİN ONA DÜŞÜNCE ŞU ÖDÜL VAR DİYİN Smile ARTİST GİBİ OLALIM BAYRAMA KADAR Wink AKRABALARI ŞAŞIRTALIM Smile ŞOK OLSUNLAR Smile)) YA DÜŞÜNÜN AKŞAM YEMEĞİNDE YİYEMEDİĞİNİZ KAÇMIYOR Kİ GÜNDÜZE SAKLAYIN Smile NE ACELENİZ VAR BİTİRMEK İÇİN Smile GEÇENKİNDE ÇOK KAÇAMAK YAPMIŞTIM AMA BU SEFER O KADAR KAÇAMAK YAPMAYACAĞIM.. Smile ZATEN TATLIMI BİLE YİYORUM EKSTRA KAÇAMAĞA İHTİYACIM YOK Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Eyl, 2011 22:45

Smile FACETE YAZDIM MAÇ CİPS VE KOLA DİYE Smile)) ASLINDA SÜTLÜ KAHVE İÇTİM O ARA Smile BİDE DİYET EKMEKLERLE TEREYAGI EZME VE COKOKREM SURUP YEDİM Smile ONLAR HALA ÇOK YİYORUM SANSIN Smile BENSE DİKKAT ETMEYE DEVAM EDEYİM Smile) SONRA BAYRAMDA SÜRPRİİİİZ DİYEYİM Smile))

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Eyl, 2011 22:48

http://www.neleryokki.com/kadin_erkek/kilomatik/kilohesap.htm Smile KAÇ KİLO FAZLANIZ VAR HESAPLASIN İSTERSENİZ YAĞ ENDEKSİNİZİ BİLE HESAPLAR Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 11 Eyl, 2011 00:29

az once 2 3 tane diyet bisküvi yemeyi düşünüyordum ya 1 tane yedim Smile 2.sini yiyemedim Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 12 Eyl, 2011 23:35

herkese slm Smile yine ben :p
devam ediyorum hala.. ama bugün kahvaltıda çikolata yemedim bu sefer gece yedim :p öğlen yerim çikolatamı dedim aa dedim iyi canım çikolata istemiyor öğleni es geçtim aa bi baktım gece çikolata yiyorum :p demek ki vücudumun çikolataya ihtiyacı var sabah yemedim gece yedim.. sabah yediğim gün gece istemiyor canım.. diyet bisküvi bile 1 tane anca yiyorum kahvaltıda çikolata yersem :S ama yemezsem gece 3 tane diyet bisküviyle başladım baktım kesmiyor üstüne bide çikolata yedim Razz bi daha gündüz yiyeceğim zaten yediğim 4-5 parça bitter eder.. öğün atladığım zamanda akşam yemeği çok yediğim gibi kahvaltıda çikolata yemezsem gece yiyorum Smile insan zamanla bünyesinin huylarını öğreniyor Smile bugün yediklerim.. kahvaltıda biraz haşhaşlı gözleme.. çeyrek kadar yani.. peynir salata domates zeytin.. öğlen konserve balık peynir patatesli ekmek (1 dilim) akşam 1 tabak şehriye çorbası 1 dilim patatesli ekmek bol salata 7 kaşık hoşaf 1 kaşık bulgur pilavı...gece 3 tane diyet bisküvi biraz çikolata.. 1 saat sonrasında ise çeyrek mısır.. napiim herkes yiyordu bende çeyreğini yedim aklımda kalacağına midemde kalsın :p

En son LALE26 tarafından Pts 12 Eyl, 2011 23:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 12 Eyl, 2011 23:41

pazar günü yediklerim kahvaltı yumurta peynir domates salata çay 1,5 dilim ekmek
çikolata dışardaydık sırf öğün olsun diye 1 tane poğça aldım aslında yarısı yetecektı isteyen olmayınca bütünü yedim.. sonrasında dondurma yedim 2 kepçe normalde 3 kepçe yerdim :p sonra kutu süt içtim eve geldim akşam yemeğinde gözleme çeyrek bile etmez.. taze fasulye.. 1 dilim ekmek.. çay .. ama sonrasında bişey yemedim..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 13 Eyl, 2011 16:25

65,5 Smile AFERİN BANA Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.