Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye
 
Yaş: 33
Kayıt: 28.03.2012
Mesajlar: 8
blank.gif
Süper ! Bu Ürün SAyesinde Kolay Zayfladım
 Çar 28 Mar, 2012 16:26
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

SLm bende kilo problemi yaşayan biriydim ama artık şükürler olsun değilim nette bakınırken bu formu gördüm sizlere bilgi vermek istedim. biliyorum bir çok ürün var ve bir çocunu denedim işe yaramadı. en son nette bulduğum ve fazla reklamı olmayan bir ürün denedm sonuç 16 kilo verdim Smile netten expotvshop a bakabilirsiniz arkadaşlar. site kurucularına bilgi paylaşımlarından dolayı teşekkr ederim.


Yeni Üye
Yeni Üye
 
Yaş: 45
Kayıt: 26.06.2013
Mesajlar: 15
Şehir: istanbul
turkey.gif
 DENOPIL DENOPIL DENOPIL arkadaş bu ne mucize birşey yaaaa.
 Çar 26 Haz, 2013 20:53
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

DENOPIL sonunda buldum seni Bende yıllardır zayıflamaya çalışan biriyim daha önce fitness yaptım yüzdüm ve 10 kilo kadar verdim ama sonra dikkat etmedim tekrar aldım eee yaş ilerleyince kilo vermek zorlaştı bu zayıflama haplarına hiç inanmıyordum spor salonunda bir arkadaşımın tavsiyesi ile vucut geliştirme sporcularının kullandığı çok etkili bir zayıflama hapının varlığını öğrendim ingilizce forumlara baktım hep aynı şeyi yazıyorlar mucize birşey kilo vermek garanti falan bende denemek için aldım ve 1 ayda tam 10 kilo verdim inanılmaz bir şey gün içinde geceleyin şapır şapır terletiyor kışın otobüste millet üşüyor ben sırılsıklam terliyorum ve sonra ara ara kullandım her kullandığımda kilo verdim ama diyet artı spor ile kullanınca 15 kilo verdirir diyorlar 1 ayda bende tekrar kullanıp son kilolarımıda atıcam inşallah.Merak edenler için adı DENOPIL.Amerikadan geliyormuş özel bir ürünmüş spor camiasında bilinen bir ürün.Google dan aratınca çıkıyor bilgi.


  « Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

   

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

 Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.