Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Roleplay sağlıklı yaşam malzemeleri
Çar 18 Mar, 2009 02:30

Sal 17 Mar, 2009 17:43
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaşlar öncelikle zayıflarken sıkılaşmak çok önemli sanırım bende biraz araştırdım fındık yağı ( yalnız aktarda satılan yemeklere konulan değil) vücudu sılaştırıyormuş

Vücut sıkılaştırıcı karışım

2 yemek kaşığı portakal yağı ( Portakal Cilde canlılık verir. Kuru ve kendini salmış ciltleri besler.Cilt toniği olarak kullanılır. )

2 yemek kaşığı çilek yağı ( Cildi sıkılaştırıcı, besleyici ve gözenekleri sıkıştırıcıdır. )

2 tatlı k. kayısı yağı ( Kayısı Tüm cilt tipleri için uygundur. Özellikle yüz temizliği için idealdir. Akneleri temizler. A vitamini ve mineraller içerir. )

1 tatlı k. yasemin yağı ( Yasemin yağı:Antiseptik olduğundan cilt temizleyici olarak kullanılır.Kuru ciltler için tavsiye edilir.Hoş kokuludur.Hücre yenileyici doku sıkılaştırıcı olduğu bilinmektedir.Selülit giderici olarak kullanılmaktadır.Haricen cilde masaj şeklinde uygulanır.

1 tk. kantaron ( Kantaron yağı antiseptik, antibakteriyel, kanama durdurucu, yara ve yanık iyileştirici, iltihap önleyicidir. )

2 çay k. susam yağı ( Susam yağı Cildi besler. E vitamini, protein, mineral ve amino asitler içerir. )

2 çay k. avakado yağı ( Avakado A, B, D, E vitaminlerini içerir.Kuru ciltler için idealdir. )

karıştırılır. serin yerde 10 gün saklanır.Problemli yerlere ( yüz hariç karın , bacak vs.) sürülür.

ben deneyelim diyorum gelişmeleri paylaşırız

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 18 Mar, 2009 21:16

ben burdaki yağların bazılarını karıştırıp kullanmıştım daha önce faydası oluyor ama sürekli kullanmak gerekio bırakınca eskisi gibi oluyor.en güzeli spor yaparak sıkılaşmak

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 18 Mar, 2009 22:36

isimlerini yazdığın iyi olmuş canım ben haftaya uygulayacağım.hazır veriyorlar ama bakıcam teşekkürler tatlım

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 23 Mar, 2009 20:08

evacım bi yerde yazmışsın angelina jolie nin yağ yakan çayını bende bunu duydum paylaşmak istedim.yeşilçay ve mate çayıda yağ yakıyormuş duyduma göre ben de bugun aldım başlıcam

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.