Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 meraba arkadaslar
Pzr 14 Mar, 2010 05:38

Cmt 13 Mar, 2010 20:39
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

meraba arkadaslar.Ben 22 yasında 1.65 boyunda 62 kıloyum .6 aydır almanyada okuyorum geldıgımde 50 kıloydum bu kısa surede bu kıloya kadar cıktım .ara tatılde turkıyeye gttım gordugum tepkı ınanılmaz moralımı bozdu herkes ne kadar kılo aldıgımdan bahsedıp durdu.1 martta almanyaya dondum ve dıete basladım .Burda bı urun var Almased dıe bılmıorum duydunuz mu 1 marttan berı onu kullanmaya basladım bakalım ne olucak.agustosa kadr 50 kılo olmam lazım ama benım sorunum dıetımı 1 parca bıle fazladan yesem hemen bozuyorum ole oluncada 55 kılo dıete baslıyım 65 kılo ıle bıtırıorm.hayatımda ılk defa bu kdr kılo aldım psıkolojım altust ne olur bana da yardım edın.derslerımı bıle konsantre olamıorm .benımde kardesım olur musunuz ? Very Happy Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 Re: meraba arkadaslar
 Sal 16 Mar, 2010 09:31

monarosa22 demiş ki:
meraba arkadaslar.Ben 22 yasında 1.65 boyunda 62 kıloyum .6 aydır almanyada okuyorum geldıgımde 50 kıloydum bu kısa surede bu kıloya kadar cıktım .ara tatılde turkıyeye gttım gordugum tepkı ınanılmaz moralımı bozdu herkes ne kadar kılo aldıgımdan bahsedıp durdu.1 martta almanyaya dondum ve dıete basladım .Burda bı urun var Almased dıe bılmıorum duydunuz mu 1 marttan berı onu kullanmaya basladım bakalım ne olucak.agustosa kadr 50 kılo olmam lazım ama benım sorunum dıetımı 1 parca bıle fazladan yesem hemen bozuyorum ole oluncada 55 kılo dıete baslıyım 65 kılo ıle bıtırıorm.hayatımda ılk defa bu kdr kılo aldım psıkolojım altust ne olur bana da yardım edın.derslerımı bıle konsantre olamıorm .benımde kardesım olur musunuz ? Very Happy Very Happy

Hoşgeldin aramıza,
ben de senin gibi son birkaç kilomu vereyim derken almıştım bir kaç sene önce, halbuki 55 çok iyiydi elimizdekinin kıymetini kaybettikten sonra anlıyoruz monarosacım sağlık da öyle, bazı ürünleri kullanırken çok dikkatli olmalısın, simdi olumsuz bi etkisi olmayabilir ama gelecekte ne olacağı bilinmez.

Bir ortak yanımız daha var seninle, ben de hala öğrencilik yapıyorum (kpss için hazırlanıyorum) ve daha önceleri diplomamı almadan önce öyle bir takmıştım ki kilolarıma, nerdeyse mezun olamayacaktım. Görmüş geçirmiş biri olarak sana tavsiyem dengeli ve ölçülü beslenerek kiloların kendiliğinden gitmesini sağla, sık sık tartılma ve kendini düşüncelerini derslerine ver, şimdiki aklım olsa o zaman böyle yapardım ben de...

canım çok yazdım başını ağrıtmamışımdır inşallah,
istersen ben hep yanında olurum,
sevgiyle kal...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 19 Mar, 2010 11:46

cok saol şeri ama yapabılecek mıyım bılmıorm aslında.destegın ıcın cok saol canım bu arada .

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.