Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! 14 Yaşındayım 73 Kiloyum Yardım Edin..
 Sal 10 Mar, 2009 16:49
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Abilerim ablalarim 14 Yaşındayim daha 2 gun once tartildigimda 73 Kilo geldim boyum 1.62 Cm Nasıl zayiflayabilirim? Yemek yemeği seviyorum. gerçekten annemde cok güzel yemekler yapinca kacıinilmaz oluyor:S Yardım ederseniz çok sevinirim...

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Sal 10 Mar, 2009 23:21

cnm ben senin yaşındayken 100 kiloydum sonra annemin yardımıylan 30 kilo verdim yane 68 indim sonra 6 sene kadar 73 75 arası gezindim ama evlenince 1 sene oldu evleneli tekrar aynı kiloyu aldım ama yaptıgım şok dietler ve kullandıgım haplardan dolayı bekarken ve şimdi tekrar vermeye calışıorum sana tek söliyecegim şey bilmem yardımı olurmu lütfen saglıklı kilo ver daha cok yolun başındasın şimdi verdin verdin kolay gelsin:D:Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 11 Mar, 2009 15:26

Ama nasıl vericem bilmıyorum işte:S

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 11 Mar, 2009 17:07

berkaycım merhaba canım.öncelikle zayıflamak istiyosan ilk adım iradene sahip çıkıcaksın.büyük ihtimalle abur cbur ve fasfood besinleri tüketiyorsundur yaşın gereği okul çevren vs gereği bunlardan yavaş yavaş vazgeçmen gerekir.sebze ağırlıklı beslen az yağlı sebze yemekleri yaptır annene ve düzenli beslen.sabah kavaltıda yağlı karışık tost poğça börek vs yiyosan onun yerine evde 2 dilim kepek ekmeği zeytin peynir domates ye arada çok karnın acıktığında bir elma ye.yani ilk önce kısacası abur cubur ve ağlı ürünleri kes.kendine hakim ol.bu kolay olmayacak seni anlıyabiliyorum ama inan insan isteyince başarıyo.midene sahip çıkmaya çalış canım benim.dahada detaylı yardım etmemi istersen memnuniyetle burdayım canım.sormak istediklerini sorabilirsin.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 11 Mar, 2009 18:55

Tamam bunu yapıcam. Ama sabahçı oldugum için sabah 6.30 da kalkıyorum peynir domates salatalık yiyorum eer geç kalmışsam okula kucuk bi ekmegın arasına koyuyor annem domates salatalık ve peyniri.Birde sosis salam vb. seyleri yememem gerek değilmi?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 11 Mar, 2009 18:56

Tamam bunu yapıcam. Ama sabahçı oldugum için sabah 6.30 da kalkıyorum peynir domates salatalık yiyorum eer geç kalmışsam okula kucuk bi ekmegın arasına koyuyor annem domates salatalık ve peyniri.Birde sosis salam vb. seyleri yememem gerek değilmi?

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 11 Mar, 2009 21:39

evet canım tabiki sosis salam vb benzeri şarküteri ürünlerinden mümkün olduğunca uzak durman gerek.bi kere rejime girdim psikolojine girmemeni tavsiye ederim ben sana şahsen ben her rejime girdim dediğimde daha fazla yeme isteğim oluyo çünkü yasaklar insana her zaman cazip geliyo.artık fazla yemicem diyerek başla kendimi düşünüyorm diye şartla beynini ve etrafındaki herkeze rejimdeyim diye söyleme çünkü rejimde oldunu bilen bi insanın yanında yemek yersen aa çok yedin hani rejimdeydin yada daha yemeden bile sen rejimde değilmiydin gibi sözler insanın acaip moralini bozuyo.sabah annenin koyduğu ekmeği ye ama kepekli ekmeği tercih et yanınada bir elma al arad acıkında onu yemeyi dene.yada eti formun ürünlerinden atıştır.biraz böyle mideni terbiye et.öğlende çorba salata gibi hafif şeyler yemeye çalış.akşam sebze yemeği ye ekmeksiz.yanında galeta filan ye.bi dene bakalım.1-2 kilo verdiğini görünce zaten şevkleneceksin.başarılar diliyorum sana.sakın vazgeçme.ne kadar yersen senin için o kadar zarar.bugüne kadar yediklerine say ve zararlı yiyeceklerden uzak dur canım.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 11 Mar, 2009 22:28

Tamam çok teşekkür ederim.

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 12 Mar, 2009 09:59

diyet degil niyet önemli..
www.sendezayifla.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.