Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Üye
Üye

turkey.gif
Soru başarıyorum galiba:)))
Cmt 28 Şub, 2009 08:30

Cum 27 Şub, 2009 22:30
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

[glow=red]selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım aslında yaklaşık 1 haftadır sitede gezinip yazdıklarınızı okuyorum ama anca kayır olabildim Laughing benim gibi iradesine sahip olamıyan insanlar olduğunu görünce beni en iyi sizin anlıycanızı düşündüm.sürekli diyet yapan bir insan olarak tam sonuç alacakken o kesemediğim yeme arzumla tekrar karşılaşıyorum ne yazikki.ne bulsam yiyorum hiç bişeye hayır demiyorum.yaklaşık 20 gğn önce uzun zamandır görüşmediğim bi arkadaşımla karşılaştım ve 20 kilo vermiş oldunu gördüm reductil adlı ilacı kullanmış hemen ertesi gün bende aldım Laughing ilk 1 hafta bişe yemedim gerçkten ve 2,5 kilo verdim ama sonra tok olduğum halde azcık ondan azcık burdan derken karnımı tıka basa yine doldurur halde buldum tabiki verdiğimi aldım ilaç etki etmiyor bahanesi ile iredesizim kelimesini kullanmadım ama sora yter artık dedim ve 1 haftadır tutuyorum yine kendimi ilaca bıraktım ve toplam 4 kilo verdim.ve vermeye devam etmek istiyorum şuanda 81,70 kiloyum ve 55-58 kiloya inmek istiyorum.lütfen banada destek olun yardımlarını ve sohbetlerini bekliyorum.sevgiler...

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Cum 27 Şub, 2009 22:51

Arkadaşım bence ilaç milaç bahane bundan 3 sene önce dogal dedikleri bi ilac kullandım ve acillik oldum ve depresyona girdim tam 1 sene tedavi gördüm sakın ama sakın ilac kullanma bence dogal yöntemlerle kilo ver ben hep şok diyet ve böle dogal ilaclarla aklım sıra kilo verdim 100 kilodan 68 kiloya indim ve evlendim bir bucuk sene oldu 32 kiloyu aynen geri aldım sonra diyetisyene gittim bütün tetiklerim yapıldı ve migde borum tamamen bu ilac ve şok diyetlerden yandını ve migde borusunun kapkara oldunu ve kaslarımı tamamen parcalandını ve kadın ömrü hayatın da böle bir hasta göredini söledi senden tek ricam lütfen hap kullanma irademize sahip cıkmalıyız azmin önüne hiç bişiy gecemez..:Very Happy:Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Cum 27 Şub, 2009 23:09

arkadaşım aslında hapın ismini vemek istemedim ama yukarıda yazdıgın hapın aynısı reductil yani inan bu hap yüzünden başıma gelmeyen kalmadı ne olur icme ve bu hapı internetten araştır bak neler cıkıo karşına:S

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Mar, 2009 14:29

:Sad(( ay korktum arkadaşlar şimdi ya.ama internetten araştırdım ve o sayede bu siteyi buldum burdada bi kaç arkadaş kullanmış ve baya faydasını gören var tabi zararınıda gören var.offf ama doğal yöntemlerle irademe sahip çıkamıyorumki yaa off napıcamı şaşırdım....siz neler yapıosunuz bana bi anlatırmısınız lütfenn Sad(

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Mar, 2009 15:26

Bende senin gibi caresizim ama ölmek var dönmek yok herşey yavaş yavaş ayda 1 kiloda versen 500 gramda versen iradeye sahip cıkıcaz ama sakın hap felan kullanma ben oo hapların sayesinde 32 kilo aldım şok diyette sakın yapma ben şu anda 5 günde 2 kilo verdim morelim cok bozuk ama sadece 6 dan sonra bişiy yemiom ve 2 ögün ve ekmegi kısdım.Ama ben tabi spor ve yürüyüş yapmıorum cünki daha yürüyüş bandı almadım ama bu hata gelince inşlh daha hızlı gidecek.öptüm:Very HappyVery Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Mar, 2009 16:00

Smile merhaba herkese,
bende bugün üye oldun bu siteye.
1aydır spor yapıyorum haftada 5 gün.(haftasonları hariç)
3 gündür seda sayanın hapı olan elma krom zayıflama hapı kullanıyorum
1 haftadır greenwood form karışık bitki çayı kullanıyorum.
sadece 1,5 haftadır yediklerime dikkat ediyorum.
spordan kaynaklanan bi sıkılaşma mevcut vücudumda:))ve 2 kilo verdim.
ama daha vermem gereken 10 kilo var:(((başka ne yapabilirim arkadaşlar?ya da yaptıklarımdan yanlış olduğunu düşündüğünüz var mı?

herkese iiyi zayıflamalar...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 19 Mar, 2009 19:28

Selamlar,bende metabolizmasal bir takım sorunlar olduğu için doktor kontrolünde reductil kullanmaya başladım,1 ayı geçti ve ben 6,5 kilo verdim tabii ki bu giden 6,5 kilonun çoğu vücutta varolan ödem ama bu kararlılıkta devam edeceğim.Doktorum dünya çapında bir hekim olduğu için ona güvenim sonsuz,diyetim ben, biraz zorlasa da bırakmayacağım...uzun boylu olmama rağmen artık boyum kilomu örtmeyecek noktaya gelmiştim çünkü.Benim naçizane tavsiyem ilaç kullanmadan önce bir hekime danışman.Bu arada ben ilk 10 gün ağız kuruluğu dışında bir yan etki görmedim. ilaç kullanımının da birden değil antidepresanlar gibi yavaş yavaş ve doktor kontrolünde kesilmesi gerektiğini doktorum söyledi umarım hedefime ulaştığımda ilacı bıraktıktan sonrada bir sıkıntı yaşamam.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 28 Nis, 2009 10:57

slmmmmmm ya arkadaşlar şu ilaca bagımlı olmayın hepsi para tuzagı sonra ilacı bırakınca kilolar geri alınır psikolojide bozulur paramı dayanır arkadaşlar o ilaçlara kendi irademizle yapmaya çalışalım biraz spor yapsak vucud sıkılaşacak hep kolaya alıştıkk her şeyin hazırı ve kolayı çıktı eskiden bölemiydikk tek bir kilolu insan varmıydı teknoloji ilarledi hamlaştıkk gıda sektöründe yenilikler bizi yemeye itti bulaşık çamaşır makinaları çıktı oturmaya alıştıkk bilgisayarlarla hızlandık çağı yakaladıK vaayyy be bize derken kalçalar ilerledi göbek büyüdü hafıza küçüldüü Very Happy SÜNÜRLER YIPRANDI ee sonra hadi bide paramızdan olalım ilaçlara yumulalımm hayır arkadaşlar yapmayın bitki çayları yağsız yoğurtlar elma salata domates yani sebze ve meyve esas ilaç bunlar ve tabiki günde 20 dakika harakett yabancı ilaç firmalarını zengin etmeyelim sağlığımız zengin edelim evet belki ilk etapta kilo veririz ama daha sonra o ilaçları almaya mahkum kalırız asla bırakamayız bırakırsak kilo artışı olma korkusundan jkilo almasan bile aynaya baktıgında ben kilo aldımm hadi ilaca başlayım psikolojisi olcaktırr bende yol yakınken ilaç alımını durdurun
seda sayan ın ilacı onun ilacı hiç farketmez onlarda para alıyolar reklam yapıyolar kanmayın inanmayınn şimdilik hoşçakalınnnnn Laughing

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Süper ! reductil
 Sal 28 Nis, 2009 15:33

selam arkadaşlar bende reductil kullanmaya başladım başlayalı bugün 10 gün oldu ben 2 kilo kaybım oldu zaten reçetesindede yazıyor ilk kullanımında ne kadar kilo vereceğimizi.sadece şunu söylemek istiyorum .ben 3 ana öğün ve 3 ara öğün olarak besleniyorum.bazı arkadaşlar nasıl beslenipte kendilerini bukadar kötü hale getirmişler anlam veremedim.hapı içip heralde yemeyip kilo vermeyi beklediler.kontrol altında alındığı ve bilinçlı beslendiğiniz takdirde yan etki sağlamıyor.benim bünyem çok hassas olduğu halde 10 gündür sadece bi ağız kuruluğu oldu okadar.ve diğer arkadaşların nasıl beslendiğini merak ediyorum.bilgi atarsanız sevinirim.en yakın zamanda görüşmek üzere....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 28 Nis, 2009 16:50

tekrara slmm arkadaşlar öncelikle ne yedigimz önemli deil ne kadar yedimiz önemli her canımızn istediginide yiyemeyiz eger bu yola baş koyduysak inançlı olacaz ve sabır en önemlisi bu ben nasıl besleniyorumm? şöyleki sabah kahvaltısı benim vazgeçilemsimdir mutlaka kahvaltımı ederim kepek ekmegi ve ölzekikle peynir olmassa olmaz yanıda istege baglı salatalık domates ama yoksa önemli deil ama mutlaka kahvalltı saden bu öğünü atlamassınız işle yoluna girecekir
öğlen yine evde ne varsa küçük bir taba:k yemek kaşıgı ve mutlaka yogurt ama 1 yemek kaşıgı akşam yemegini fazla kaçırmayalım ve 18:00 dan sonra yemek yasakk eger bunu başarabilirsek yollarımız açıır en önemlisi akşam 18:00 dan sonra asla ama asla yemek yokk su şekersz çay ve ya bir fincan az sütlü kahve iştahı baskılayacaktır meyve öğünlerini öğle arasına lalaım akşam kesinlikle meyve yokkkk akşam 18:00 den sonra su,çay ve kahve tabi az miktarlarda uykumuzu kaçıracak kadar da deill ben yolda gitmeye başladımm eger akşam dedim saate kendimi tutarsamm oleyyyy hadi bir destek bekliyorumm biraz motivasyonn istiyorumm o kadar;)

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.