Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 08 Mar, 2009 08:58
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

TEŞEKKÜR EDERİM BENDE SENIN GİBİ DÜŞÜNÜYORUM KİMSE BİLDİRMİYO YADA CEVAP VERMİYO BENDE SADECE GİRİP OKUYORUM BENDE DİYETE BAŞLIYALI 25 GÜN OLDU 81.3 GÖSTERİYORUM SANA KOLAY GELSİN Laughing

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 08 Mar, 2009 09:17

CANIM BUGÜN GİRDİM ÇOK GÜZEL SİTE BEN SENİ BULAMADIM NE SENİN NİKİN Wink

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 08 Mar, 2009 09:20

TAMAM CANIM BULDUM SENİ BENDE ÜYE OLCAM

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 08 Mar, 2009 19:38

gel gel beklerim kandiliniz mübarek olsun

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 08 Mar, 2009 21:20

evt arkadaslar kandiliniz mübarek olsun.adige
bu arada ben kilo aldım:(cok üzgünüm

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 09 Mar, 2009 11:42

olsun cansu sadece bırakmayacağız.gir bak sende zayıfla sitesine de bak neye başaranlara bak müthiş şevkleneceksin ve onlar kaçamakda yapsalar bırakmamışlar ben de aldım canım bu sana destek olacaksa söyleyim niye çünkü diğer sitede sağlık orucu yaptım hızlı da verdim ama bitince 2 kilosu geliyor mide bağırsaklar doluyor birazda kaçırdım ben ama yola devam asla bırakmak yok gidecek bu kşlolar.bu yaz bizim yazımız olacak,istediğimiz herşeyi giyeceğiz hadi kızlar biraz hareket biraz azim,nasıl o kiloları aldığımızı unutmayalım böyle bırakıp 3 verip 5 almakla gelmedi mi o kilolar yok yok bu defa olacak kaçmak yok şu regl öncesi krizleri ne olacak sadece onu bilmiyorum hiç olmazdı 2 aydır oluyor işte o birazcık zorluyor bu ayıda atlattım kim tutar beni

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 09 Mar, 2009 20:19

adige destegin icin cok tesekkür ederim.cok moralim bozuktu az kalsın diyeti bırakacaktım.hatta biraz bırakmıstım bile.ama tekrar azim geldi.artık zayıflamalıyım.tekrar ciddi ciddi diyete baslıyorum.insallah hep birlikte hedefledigimiz kilolara ulasırız

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 09 Mar, 2009 21:43

KIZLAR HEPİNİZİN KANDİLİ MUBAREK OLSUN PEYGAMBER EFENDİMİZİN İZİNDE GİTSEK BİZDE NE KİLO KALIR NE BİŞEY SOFRADAN AÇ KALKIN DOYMADAN SOFRADAN KALKIN MİDENİN ÜÇTE BİRİNİ BOŞ BIRAKIN YA BİZ BOŞ BIRAKMAYI BİYERE AT DAHADA BÜYÜTÜYORUZ KIZLAR KENDİ ADIMA SÖYLÜYORUM YANLIŞ ANLAMAYIN LÜTFEN
Wink

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 09 Mar, 2009 21:43

KIZLAR HEPİNİZİN KANDİLİ MUBAREK OLSUN PEYGAMBER EFENDİMİZİN İZİNDE GİTSEK BİZDE NE KİLO KALIR NE BİŞEY SOFRADAN AÇ KALKIN DOYMADAN SOFRADAN KALKIN MİDENİN ÜÇTE BİRİNİ BOŞ BIRAKIN YA BİZ BOŞ BIRAKMAYI BİYERE AT DAHADA BÜYÜTÜYORUZ KIZLAR KENDİ ADIMA SÖYLÜYORUM YANLIŞ ANLAMAYIN LÜTFEN
Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 10 Mar, 2009 12:20

Selam kızlar ben gecen hafta diyete baslamıştım paylaşmıştım sizle 109 kilodan 103,500 indim kendimi süper istiyorum kilo verdikce daha cok azim geliyo bana tabi bu verdiklerim yag diye nitelendirmıyorum cogu ödemdir yani su kaybı olsun ama ben cok mutluyum nedeni sorarsın kızlar benım en uzun diyetım bu:)Devamıda gelicek haftaya ne kadar oldugumu yaıcagım tekrar eşimle iddaya girdik eylüle kadar 75 olmam lazımVery Happy

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.