Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 imdaaaaaat
 Pzr 11 Oca, 2009 02:21
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

lütfen bana yardım edin..aranıza yeni katıldım..denemediğim yol kalmadı..iradesizliğimin kurbanı oluyorum her serferinde..bekliyorum yardımlarınızı..

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 11 Oca, 2009 12:58

hoşgeldin kerime.bende yeniyim.çok çaresizdim.gezinirken çaresiz,buldum siteyi,bende iradesizliğimin kurbanıyım.yazmak iyi oluyor.birde ayıcık form arkadaşım var.motive olmaya çalışıyorum.pazartesi uzun bir bekleyişten sonra doktora gidiyorum-bakalım ne olacak.seninlede yazışırız.saat ver geleyim

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 11 Oca, 2009 19:18

teşekkür ederim ilgine..benimki tamamen sıkıntıdan kaynaklanan bi durum istesem bir hafta yemek yemem.hayatımın amacı elbette zayıflamak değil.ama bana bunun hayatım için güzel bi başlangıç olacağını düşünüyorum.çalışıyorum ayrıca ve diyet programları bana hitap edemiyo bu yüzden..akşamları altıdan sonra netteyim ben..görüşmek dileğiyle..

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 12 Oca, 2009 16:52

bugün doktora gittim çok utandım ölçümü alırken.neolur bu defa dedim.daha iyi hissediyorum başaracağıma dair.aynen bende iradesizim,düşkün olduğum hiçbişey yok aslında.çikolata,kola,tatlı.sadece iradesizim ve çok yiyorum.sanki zevk için yemek çok normalmiş gib,artık ruhum içinde,sağlığım içinde.estetik sona kalıyor.kilo vermeliyim ben sınırın çok üstündeyim seni bilmiyorum ama benim yolum uzun.amacım değil yazmışsınya benimde amacım değil ama tüm yollarım kilo vermeme çıkıyor.neyse akşam gelirsen görüşürüz

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Şub, 2009 18:05

ya nolur aranıza benide alın bende yeniyim birlikte bsaralım aksam 9da bulusalım

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 13 Şub, 2009 14:59

kimse geri gelmiyor mesaj yollamaya çalışıyorum bi türlü ulaşmıyo herhalde ezg.gün tabi arkadaş olalım hergün giriyorum kimse yazmıyor ben de sıkılıcam artık ben yarış başlattım sen de girsene görüşürüz inşallah.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 13 Şub, 2009 15:02

kimse geri gelmiyor mesaj yollamaya çalışıyorum bi türlü ulaşmıyo herhalde ezg.gün tabi arkadaş olalım hergün giriyorum kimse yazmıyor ben de sıkılıcam artık ben yarış başlattım sen de girsene görüşürüz inşallah.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 13 Şub, 2009 15:02

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 13 Şub, 2009 15:03

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 16 Şub, 2009 10:45

kerime nadir nerdesin hadi yarış başlattık katıl bize

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.