Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Oca, 2009 00:18
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

hey buğün kimse yokmuydu yaaa

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Oca, 2009 00:51

yaa kardeşim öldünüzmüüüVery Happy

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Oca, 2009 14:28

merhaba,buradayız merak etme.çok moralim bozuk.hiçbirşeyim yok üstüme giyeceğim.pazartesi doktora gideceğim.ne oluyor bakalım.yazarım

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Oca, 2009 20:02

hümeyra o gün msn geldim cevap yazmadın neyse ben artık çok kararlı bişekilde devam etmeye çalışıyorum .buruyada yarın sabah itibari ile yediklerimi yazacağım 2 gündür misafirim vardı akşam 7 den sonra kaçırmadım. bunun için çok mutluyum. yarından itibarende çok sıkı bişekilde başlıyorum sabah 45 dk yürüyeceğim akşamda 35 dk ilk başlangıcım böle olcak.ve tam 1 ay sonra tartılıcam bu arada doktora gittim regl olamamıştımya birikme olmuş ve ilaç verdi sanırım olunca ödemde gider bende daha rahatlarım.inşallah başarılı oluruz sende git bakalım doktora bu arada senayı aradınmı hyazarsan sevinirim hoşçakal.

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Oca, 2009 21:19

vay vay kacaklar benden habersiiz neler konişiniz bravo abla yürü beee kim tutar senii Allah hepimizin yardımcısı olsuun öptümVery Happy

En son pembeli tarafından Cum 09 Oca, 2009 12:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Oca, 2009 10:40

Selamlar,

Yaklaşık 1 yıldır siteye uğramıyordum, en son girdiğimde 99'dan 83'e inmiştim,
ve şimdi bana bravo 83'ten 101'e çıktım. Çok mutsuzum, şimdi o beğenmediğim
83'e tekrar inmeyi hayal ediyorum.

Siteden uzak kalmak bana yaramadı...

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Oca, 2009 22:06

baledo bende bir zamanlar 73 kilomu begenmiodum ve şu anda resimlere bakınca vay be diorum mankenmişim bu kilolar bence bize bi imtihan şükürsülükten bu hale gelioruz hep isyan hep isyan Allah verio cezamızı o yüzden 200 lü rakamlara cıkmadan bu halimizede şükredelim:D

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Oca, 2009 23:04

slm herkze bu gün itibari ile ne yedim yazmaya başlıyacam demiştim.evetttt...
sabah=1 dilim kızarmış ekmek çay domates 3 zeytin.çaya henüz şeker atmadan içemiyorum onun için sakarin alcam.
öğlen =1 tabak zeytinyağlı kereviz ve yeşil lahana salatası.
ikindi üzeri=1 büyük kase yayla çorbası.
akşam saat 6 30 gibi saç kavurma 2 kaşık pilav yeşilsoganlı domatesli salata.
saat 21 =gibi çok acıktım 2 kaşık gene saç kavurmadan 2 kaşık ve 1 kaşıkta pilav yedim. yememem gerekiyodu ama kaçırdım .yinede moral bozmak yok yola devam spor yapamadım bu gün.baş dönmesi vardı gün boyu sanırım ilaç kullanıyorum ondan olsa gerek ama yarın mutlaka 2 saat yürüyecem.. ilgililere duyrulur.bu arada 10 bardakta su içtim.meyve yemedim hiç kalmamıştı alışverişte yapamadım.ama meyve yeseydim sanırım 21 den sonra yemezdim.herkese hafif hafta sonları.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Oca, 2009 23:07

sevgili boledo sende yazarsan inanki insan çok motive oluyo pembeli sende yaz her gün neler yediğini abartmış olsan dahi yaz burdan birbirimizi takip edelim .inşallah veririrz bu arada BALEDOsen nası verdiğini yaz daha önce kilo veriş hikayeni duymak isterim .işin sırrı arkadaşlar az az sık yemek ve sppor bunlar hep söleniyor ama inşallah uygularız. sevgiler...

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Oca, 2009 23:49

GÜN BOYU DÜŞÜNDÜM VE BEN ARTIK ZA-TIF-LA-MA-LI-YIM BU DEFA PAZARTESİ DOKTORDAYIM.NİYETİM GİDENE KADAR KARARLI BİŞEKİLDE BAŞLIYABİLMEK.BUGÜN BAŞARDIM AŞURE BİLE YEMEDİM ÇÜNKÜ DÜN KAÇIRMIŞTIM AŞUREDEN,KOCAMAN SALATA İLE DOYDUM.İSTEĞİMİDE YEMEDİM.YEŞİLÇAY ALDIM İÇTİM GÜNLÜK İÇİCEM,SU İÇTİM.UNUTMAYA ÇALIŞTIM.GÜZEL HABERLERLE...

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.