Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Grrrr ! artik cok bunaldim,yeter!
 Cmt 28 Şub, 2009 02:52
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

kardesler merhaba:)
ben amerikadan yaziyorum,ismim zeynep.3 senelik evli ve 1 cocuk annesiyim,,su anda 110 kiloyum.bunalip daralmam bundan:( insanlarin bana alayci bakislarindan buna ragmen iradesiz olusumdan cok bunaldim artik,,nisan basinda turkiyeye tatile gelecegiz nasipse ve ozamana kadar ben kilo vermek istiyorum.bu yazdigima hepiniz olmaz diyeceksiniz ama bir arkadasim 2 gun sut yogurt,2 gun sebze meyve yiyerek,(kesinlikle sifir yagla)7 haftada 17 kilo verdi.bende bugun bu diyete basladim..nolur kizmayin bana..size ne kadar kilo verdigimi yazacagim.bu arada gunde 1 saat sporda yapiyorum..burda oldugum icin mutluyum...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Şub, 2009 10:13

SLM TATLIM.BENCE ÇOK YANLŞ Bİ DİYET BU:(HEMEN BOZACAKSIN BU DİYETİ EMİN OL.ÖNCE YAVAŞTAN AZALT YEMEĞİNİ.BENCE BÖLE YAP.AMA İŞALLAH BAŞARIRSIN.SONUCU MERAK EDİORUM.KOLAY GELSİN....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Şub, 2009 11:16

Selam meryem bende senin gibiyim hemen hemen aynı kilodayız bak bende diyete baslıyorum bozuyorum baslıyorum bozuyorum ben uzun süredir tartıya bile cıkmıyodum ama 3 gün önce tartıya cıktım ve kendimden tiksindiim dün diyetisyene gittim bana bir liste verdi dedim ben bunla kilo veremem bana dedigi cevap sen benim dediklerimi harf,yen uygula ayda en az 5 kilo verirsin sen şimdi arkadasının yaptıgı diyeti yaptın kilo verdigini düşünelim peki bıraktıgın zaman ne olacak şimdi 110 kilosun bıraktıgın zaman iki katını alıcaksın hiç saglıklı degil bence yapma o diyeti bence diyetsyene git ondan yardım al başırılar canım sıkma canını

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Şub, 2009 16:51

merhaba pitircik.
evet yanlis olacagini biliyorum ama denemeyi cok istiyorum,kendimi kandirarak meyve sebzeden vitaminlerimi,suttende proteini alacagami dusunuyorum..ama inan bana artik cok cok slkllldim.bu defa bu isi bitiricem,ac kalmanin verdigi eziyet sismanligin eziyetinden daha kolay.dedigin gibi birakma ihtimalim vardi tabi ama cok buyuk yemin ettim birakmayacagima dair:)o yuzden birakmam,hemde turkiyeye gelince beni gorup insanlarin gosterecegi tepkiyi dusunup simdiden mutlu olup,motive ediyorum kendimi,hafta hafta sonuclari yazarim buraya insallah.tavsiyen icin tesekkurler canim.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Şub, 2009 16:52

merhaba pitircik.
evet yanlis olacagini biliyorum ama denemeyi cok istiyorum,kendimi kandirarak meyve sebzeden vitaminlerimi,suttende proteini alacagami dusunuyorum..ama inan bana artik cok cok slkllldim.bu defa bu isi bitiricem,ac kalmanin verdigi eziyet sismanligin eziyetinden daha kolay.dedigin gibi birakma ihtimalim vardi tabi ama cok buyuk yemin ettim birakmayacagima dair:)o yuzden birakmam,hemde turkiyeye gelince beni gorup insanlarin gosterecegi tepkiyi dusunup simdiden mutlu olup,motive ediyorum kendimi,hafta hafta sonuclari yazarim buraya insallah.tavsiyen icin tesekkurler canim.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 01 Mar, 2009 09:49

merhaba aranıza bende yenı katıldım bende benay arkadaşımız gibi düşünüyorum diyetisyene gitmen lazım bende gittim 15 gün oldu 4 kilo verdim sende git dr gittiğin zaman insan daha güzel yapıyor diyet işallah bende bırakmam insanların bana kilo almışın demelerınden bıktım Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 01 Mar, 2009 21:18

SLM MERYEMİN ANNESİ.BEN KENDİ ÇABAMLA 68 DEN 56 YA DÜŞTÜM.36 BEDEN OLDUM AMA GERİ ALDIM.ŞU AN 62 KİLOYUM HEDEFİM 50.AMA YARIN KESİN BAŞLİCAM.ŞOK DİETLERLE ZAYIFLADIM AMA NAPİM BACIM YA:(AZ YEDİMMİ BOZUORUM .ZARARINI BİLİOM AMA SENİN GİBİYİM BENDE BACI.NEYSE BENDE SONUÇLARI YAZARIM.İŞŞŞALLAH VERRRİZ.HEPİMİZ DAL GİBİ OLURUZ.KOLAY GELSİNSmile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.