Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 Mar, 2009 09:43
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ayrıca arkadaşlarım bana birisi şu kilo çizelgesi nasıl ekleniyo hala söylemedi kimse bilmiyomu yahu Sad((

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 Mar, 2009 15:14

Arkadaşım benim görevim sizi uyarmak ben o hap sayesinde hem saglım gitti evlenelide daha 1.5 sene oldu hemde 32 kilo aldım sen bilirsin cnm kullancam dersen kullan bende boy 1.68 72 kiloylan evlendim fakat tam 6 ay icinde 104 kiloya cıktım gerisini sen düşün benden bu kadar kolay gelsin sana:DVery Happy

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Mar, 2009 08:27

SELAM ciddo çizelgenin üzerine tıkla bisayfa açılacak oedan ayarlıycaksın sonra hesab tarafında imza ekle var orayada ordan alıp kopyalıyorsun ben böyle yaptım oldu işallah yaparsın Smile

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 15 Mar, 2009 19:33

pembeli diyet nasıl gidiyo kilo veriyomusun cnm?

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 22 Mar, 2009 01:14

slm pembeli bnmle konuşmuyomusun yoksa?

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 22 Mar, 2009 02:45

Canım neden konuşmiyayim olurmu öle şey diyet ii gidio vermeye calışıoom yürüyüş bandım bi gelse daha hızlı gidecekte daha gelmedi ama cok korkuorum başaramamaktan dua etde inşlh başarırım:Dsenin nasıl gidio sen yapıomusun diet yada verdinmi?hic kilo felan....

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 22 Mar, 2009 02:46

ben hep giriorum buraya ama sizi göremiorum Very HappyVery Happy

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 22 Mar, 2009 03:29

ben de işte vermeye çalışıyorum yarış yapıyoz ya şimdi Smile onun için pazartesi tartılcam bakalım kaç kilo vermişim.kendim için dua ediyorum senin için de ederim cnm Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Grrrr ! Re: Bu şişkoya lütfen destek olun
 Pzr 22 Mar, 2009 05:55

canım hiç üzülme ben 1.55 cm boyunda bir dönem 95 kiloya kadar çıktım inan şu ana kadar hiç diyet yapmadım şu an 68 kilodayım ve benim eşim kafasına çok takıyor kilomu bir dönem kendime olan güvenimi yitirdim ama şimdi düşünüyorumda başaran insanlar nasıl başarmış kararlılık ve doğru beslenme halleder belki biz tam karar vermemişiz radikal düşün etrafındakilere göre yaşama onların her yaptığını yeme her güne gitme biraz kendi evinde kendi sisteminle yaşa niye diyeceksin ben dedimya 95 kiloydum sonra 75 oldum yine çıtım 85 oldum sonra bir baktım ben hayır diyemiyorum gezmeye gittiğim her yerde yiyiyorum şimdi zayıflayana kadar sosyal hayatımı sınırladım kndimle başbaşa kendi sistemimle şimdi 68 oldum .bence bir düşün nerede yanlış yapıyorsan önce oradan başla
üzülme azimin yenemeyeceği hiçbir engel yoktur[color=#] [/color]

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 22 Mar, 2009 22:44

evet zaten hep aynı sorunlarımız var,aşırı iştah,teklifleri çevirememk,biryere gidince düzenimizin bozulması,zayıflamayı hep birşeye bağlamamız,hep sihirli bir deynek beklememiz,mesela veririz ama hemen alırızda,alışkanlıklarımızı birtürlü değiştiremeyiz,istediğimizi zannederiz sadece çünkü aklımızda hep yemek vardır,engeller bi bırakmaz nasıl oluyorsa,ama bu halde ben daha devam edemeyeceğim arkadaşlar,100 e bile yanaşıp vücudumun ne hale geldiğini gördüm tam karar vermek farklı bişey onu anladım bu defa ve bu defa başaracağım ve buradad adım adım yazacağım

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.