Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
Grrrr ! Bu şişkoya lütfen destek olun
 Sal 30 Arl, 2008 02:49
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar merhaba ben cok dertliyim ya şimdi size nasıl kilo aldımı anlatacam ben 14 yaşındayken 100 kiloydum sonra annemin destegiyle 68 kiloya indim sonra 70 80 derken en sonunda bir bucuk sene önce evlendim ve 73 kiloylan fakat 6 ay kadar kısa bir sürede 103 kiloya cıktım ama ben bekarlıgımda o kiloyu verirken vişne suyu diyeti patates diyeti kola diyeti derken 6 sene boyunce hep şok diyetlen kilo verdim he bu arada boy 1.68 şu anki kiloda 103 fakat ben artık bütün gücümü gaybettim saolsun eşimde öle sıkı veya kiloyu kafasına takan bir insan degil ver herzaman bana destek veren ve her zaman şunu söyleyen bir insan eyer bilsemki ilerde kalp tansiyon şeker cıkmayacak istersen 300 kilo ol ben senin fizine deil kalbine bakarak aldım dio bu arada bitanemdir benim ama ben genede ne olursa olsun cok utanıorum eşimin boy 1.95 kilo 76 ve cokda yakışıklı ama beni yanındaa hayal etsenize annesi gibi nese daha fazla kafa ütülemeye gerek yok ama ne olur benden desteklerinizi esirgemeyin.Bende eşimin yanında havalı havalı gezmek istiorum gerci artık havayıda gectim nefes alabilsem . Sad

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 30 Arl, 2008 13:48

hiç üzülme gayret ettikten sonra başaramayacağımız hiçbir şey yok olamaz.ben bunu yapacağım de 90 60 90 olacağım de Surprised aynı dert bendede var azım hırz başarı Twisted Evil bu şişmanlığı yeneceğiz

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Oca, 2009 18:47

Valla artık benim hiç ümüdim kalmadı korkuorum adım atmaya sanki yavaş yavaş bu halimi kabullenir gibiyim ama aslında kabullenmekte istemiorum.üüüffffff inşlh zayıflarız bu arada destegin iiiçiin teşekkür ederim cnm Smile javascript:emoticon('Smile')

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Oca, 2009 19:43

her zaman ümidin oldun pes etme bu şişmanlığa karşı savaş açmalığız bizi yenmesine izin vermicez. benim eşimde astsubay askeriyede bilindiği gibi geceler düzenlenir günler aylar kokteyler olur ve ben bu halimle eşimin yanına yakışmam onun için savaşacağız

Twisted Evil Evil or Very Mad Mad düşmana düşman olacağız

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Oca, 2009 20:01

pes etme diyorum. kolay mı diyeceksin değil hem de hiç değil bunu sen de iyi bilirsin ama bu sitede hepimiz birbirimize destek olmalıyız. yani bu işi hep beraber başaracağız umudunu sakın yitirme Surprised b

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Oca, 2009 00:49

Başta desteginiz için cok teşekkür ederim gercekten morel oluo bana bu sözler ama ben hep yarın başlıcam yarın başlıcam die herşeyi erteliorum bu yüzdende hep yarın başlıorum ama 2 saat sora bozuorum o kadar cok korkuorum ki anlatamam 6 sene diyet yaptım ve kilouda verdim ve şimdi tekrardan başa saracam bunada hiç gücüm kalmadıı.Ama dediniz gibi pes etmicem 2 saat sonrada bozssam 1 saat sonrada bozssam bu işi eninde sonunda başarıcam inşlh bana destek vermeyi bırakmayın lütfen inşallah sizde bana böle destek verdiniz ve sevindirdiniz için sizinde rabbim gönül muradınızı veriir.ve zayıflarsnız.javascript:emoticon('Very Happy')

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 06 Oca, 2009 19:43

SLM PEMBELİ BAŞTA BELİRTMİŞSİN ŞOK DİYETLR YAPTIM DİYE BİZİ MAHFEDEN HEP BU ŞOK ŞOK DİYETLER OLMADIMI. BİZ ASLINDA REJİM YAPMAYI DEYİL SAĞLIKLI VE DÜZENLİ BESLENMEYİ ÖĞRENMELİYİZ BİRDE AZİMLİ OLMAYI SPORUNDA ETKİSİ ÇOK BÜYÜK TABİ SEN UYGULUYOMUSUN DERSEN MALESEF AMA 3 SENE ÖNCE BAŞARMIŞTIM 6 AYDA 28 KİLO VERDİM HER ŞEYİYEDİM AMA TATLI VE EKMEKYİ AZ YEDİM. AMA ESKİYE DÖNDÜM VE SONUÇ AYNI OLDU YANİ REJİMİ BIRAKTIM O YÜZDEN DİYORUM REJİM YAPMAK DEYİL SAĞLIKLI BESLENMEYİ ÖĞRENMELİYİZ VE BUNU YAŞAM TARZI OLARAK BENİMSEMELİYİZ İNŞALLAH BAŞARIRIZ ŞİMDİDEN KOLAYGELSİN HEPİMİZE SVGİLER

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Oca, 2009 00:21

Deryakcım cok dogru söliosun ama malesef umudumu cok kestim kendimden yürüyüş bandı bile aldırdım eşime ama tık yok dedigin gbi yeme tarzımızı bi degiştire bilsek zaten soruun yoktaa işte olmuo malesef bide işin en kötü yanı beni daha cocugum bile yok o yüzden benim durum daha acil inşlh dedin gibi zayıflarız sevgiler

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Oca, 2009 10:00

pembeli arkadaşım genelde sorunlarımız hep aynı.biz şişman eşlerimiz zayıf ama bunu düşünme bile.eşleri bir kenara atalım kendimiz için zayıflayalım.bir mağazaya gittiğimizde ilk elimize attığımız kıyafeti giyebiliyormuyuz,dar gelen pantolanlar her an patlıcakmış gibi zor hareket etmelerimiz,ve yemek yediğimizde birilerini bizi izlediği izlenimi inan bunlar ve daha nice sebepler zinciri...o nedenle ne olursa olsun kendimiz için kendi psikolojimiz için kilo vermeliyiz.senin yaşadıklarını çok iyi anlıyorum ve aynılarını bizlerde yaşıyoruz.yani yalnız değilsin kardeşim.koşu bandında varmış benimde var günde 2 saat çalışıyorum.sende başlamalısın.başaracağına inanıyorum.tek yapman gereken yemene biraz dikkat et ve sabah ve aksam olmak üzere 2 saat çalış.bir ay sonra kilolarımızı birbirimize söyliyelim.ve sunu unutma bizim kilolar çok olduğundan 60 kilo insandan daha fazla zayıflama sansımız var.sevgiyle kal başaracaksın Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Oca, 2009 16:32

Cakıltaşı bana böle destek verdin için cook ama cok teşekkür ederim gercekten dedigin gibi eşleri herşeyi bir kenara koymak lazım ilk önce zaten güzellikten eşimin yanına yakışmakta önce nefes almak istiyorum ama nedendir bilmem adım atmaya cok korkuorum sanki adım atsam düşecekmişim gibi gelio ama inan bana şu sölediklerin bana o kadar ii geldi kii inşlh 1 kiloda versem 10 kiloda versem söz inşlh yürüyüş bandında yürüyüp sana 1 ay sora söliceem destegin için Allah razı olsun sanada kolay gelsin kardeşim bu arada bende şöle bir iz bıraktın gercekten cok güçlü ve başarılı bir bayanmıssın gibi gelio kararlı dedigin yapabilen bi insan ve bende senin yapabilecene inanıoruum bunu sen bana yazdın bende sana yazim die deil gercekten samimi olarak yazıorum kolay gelsin kardeşVery HappyVery Happy

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.