Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Oh evet ! UMUTLUYUZ BAŞARICAZ
 Sal 06 Oca, 2009 20:35
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

SLM HÜMEYRA AÇ KALMAK İSTİYORUM DEMİŞSİN AÇ KALMAK BAZEN ÇÖZÜM OLMUYO AZ VE SIK YEMEK LAZIM BİZ NE YAPIYORUZ AÇ KALIP ZAYIFLAMAYI DÜNÜŞRKEN KAN ŞEKERİMİZ DÜŞÜYO KRİZLERE GİRİYORUZ SONRA SOFRAYA OTURDUĞUMUZDA ALLAH NE VERDİYSE BEN BAZAN SOFRAYI BİLE BEKLEMİYORUM SANA ÖNERİYORUM AMA KENDİM UYGULAMAYA GELİNCE OLMUYO NE DERLER HOCA VERİR TALKIMI KENDİ YUTAR SALKIMI BENİMKİDE O HESAP OLDU OLSUN BİRGÜN BENDE BAŞARICAM ESKİDEN OLDUĞU GİBİ İNANIYORUM VE UMMUTLUYUM SENDE ÜMİDİNİ KAYBETME SVGLER

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Fikir (Başlık yok)
 Pts 26 Oca, 2009 12:10

arkdaşlar biri bana da akıl versin lütfen..
uşak'ta öğrenciyim ben. malum öğrencilik çok yavaş bir yaşantımız var kaldığımız yer de köyden beter zaten.öğlende ıvır zıvır dışında yiyecek yemek bulamıyoruz.zaten kilo almaya çok müsaitim şiştikçe şişiyorum.herkesle aynı şeyleri yiyorum kimseye birşey olmuyor ben aldıkça alıyorum sorun nerde anlayamadım bir türlü.80e soğru istikrarlı bir şekilde ilerliyorum hatta varmış da olabilirim belki Sad ne kullanmam gerek yardımcı olur musunuz?

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 26 Oca, 2009 15:09

merhaba meryemk dün yürüyüşte bir arkadaş 60 tan 50 ye düştüğünü söyledi.sadece abur cubur yemeyerek.o da öğrenci,meyve götürmüş okula,akşam sebze yemeği ve salata yemiş.mutlaka yaparsın.benim gibi hızlı alıp hızlı veriyorsan işin daha kolay.ama benim yolum uzun.yaş küçük,metabolizma hızlı,bunu değerlendirmeliyiz.hafta sonu.okul çıkışı yürü,olabildiğince hareketlen.sabah mutlaka pratikte olsa kahvaltı yap.erken kalkman senin için büyük avantaj unutma.meyve götür okula mesela armut,doyurucu ve şeker düzenleyici.diyet bisküvi bi sonraki arada ye.akşam kocaman bi salata yap ne seviyosan koy içine,elma sirkesi içemiyorum salataya koyuyorum,limon.sebze olsun.ekmek veya çorba veya makarna ye.birini tabi.geceler uzun keten tohumlu yoğurt ve bir meyve ye.şimdi yediklerinle kıyasla az mı yazdım sen ek yapabilirsin.yeşil çay iç.sabah veya akşam mutlaka.kivi metabolizma hızlandırıyor.keten tohumu da.elma sirekesi de.su iç bol bol.şişeyi elinden bırakma iştahını kesecek ve daha biçok şeye iyi gelecek.maden suyu faydalı içebilirsin.greyfurt yemeklerde ye yarım ,ben yaptıklarımı yazdım diyetisyene gittim ama bir liste uygulayamam.neyse isteğim onu yiyorum.her besin grubunu katmaya çalışıyorum.az yemeye çalışıyorum tıka basa yemeden kalkmaya çalışıyorum.salata iştahımı kesiyor ve midemi dolduruyor.patates mantı bile yiyorum ama az.senin işin daha kolay abur cubur kestiğin an çok farkedecek.çok kalorili aman yeme.düşün onun yerine o kaloride neler yiyebilirsin neler.karnın da doyar sağlıklı da olursun.etini. ekmeğini.yumurtanı.peynirini.yoğurtuu,bol sebzeni.baklagilleri,meyveni.suyunu sodanı,hepsini alacaksın.süt ve yoğurt yarım yağlı al fark çok peyniri de.neyse çok yazdım düzensiz de ama paylaşmak istedim yazarsan görüşürüz.GÜZEL OLMAK İÇİN DEĞER

Üye
Üye

turkey.gif
 hümeranın dikkatine
 Pts 26 Oca, 2009 16:58

msn de neden yoksun açıp çıkıyosun arkadaşım konuşalım bekliyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 26 Oca, 2009 19:58

akşam açık buradayım.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.