Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

germany.gif
 Zayiflamak
Çar 04 Şub, 2009 11:00

Per 05 Şub, 2009 03:47
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba Arkadaslar,
BENIM ACIL KILO VEMEM LAZIM. AYNADA KENDIME BAKAMIYORUM.60 KILODAN 108 KILO OLDUM:COCUKLARIM DAHA KÜCÜK OLMALARINA RAGMEN BANA NEDEN SISKOSUN DIYORLSAR. Crying or Very sad
COK ÜZGÜNÜM AMA ARTIK KARARLIYIM.
BU KILO GIDECEK. Evil or Very Mad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 05 Şub, 2009 13:07

Selam Tilla,
Tirodlerine baktırdın mı? Çalışmayan tirod bezleri çok hızlı kilo almamızı sağlar. Bence Almanya'daki aile hekiminize gidip sende Schilddrüsenunterfunktion (hipotiroid) olup olmadığına baktırmalısın. Bu arada şekerine sen de metabolik sendrom olup olmadığına böbrek üstü bezlerinin çalışıp çalışmadığına baksınlar. Bunların hepsi obezitenin sebeplerinden. Ancak ondan sonra diyete başlamalısın. Ben hipotirodi hastası olduğumu bilmeden ve Almanya'da sürekli kan tahlilleri yaptıkları halde- güya tirodilerime de baktı-bir türlü teşhis koyamadılar ve ben 58'den 135 kiloya kadar çıktım. Diyet bu hastalık için çözüm değil. Zaten bu savaştan yenik çıkıyorsun. Eğer sadece yemekle olmadığına inanıyorsan hjemen doktoruna gidip tahlillerini yaptırmalısın. Bunu bir abla tavsiyesi olarak gör lütfen. Önce sorunu anla. Sonra çözüme git. Şu anda uzun çabalarım sonucunda 116 kiloya indim. Hapımı her sabah alıyorum; yoksa metabolizmam çalışmaz. Aynalara yeniden bakabilirsin; ama çöncelikle sorununun ne olduğunu anlamalısın. Sevgilerimle

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 05 Şub, 2009 13:48

slm arkadaslar ben 2 haftadır diyet spor yaoıyorum 4 kilo verdim.75ten 71 oldum cok rahat olmadı tabiki ama bu sitede tanıstığım arkadaslarla birlik olduk hırs yaptık tilla bencede bi dr git ben bi saglıkcı olarak öneriyoum.mutfag gittiğimde sakızı agzıma atıyorum buda yememi engelliyo yani gereksiz yememi 2saatte bir yiyorum ya cok mutluyum inan ve karar ver

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.