Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

usa.gif
 (Başlık yok)
 Per 07 May, 2009 04:54
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bende diyet arkadasi ariyorum yeni uye oldum siteye ve cok hosuma gitti canim birsey yemek isteyince siteye giriyorum ve yapanlari gorunce vazgeciyorum 1 aydir diyet yapiyorum 4 kilo gitti 10 kilo fazlam var benimle diyet arkadsi olmak isteyen varmiiiiiii??????

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 08 May, 2009 13:43

ayşen slm ben ipekçe 1 hafta 10 gündür bu sitedeym ben de bu zaman zarfı içinde 2.5 kilo verdim devam ediyorum arada motivasyonumukaybettim zamanlar oluyo ama yinede dikatimi toplyorum uzun bir yol bu hemen olacak bişe deil sabıur çok önemli bu bir oyun deil cidi bir iş bir hastalıktan kutulma cabası ve tedaviye başladık bırakmıcaz
devam edicez ve sağlımıza kavuşacaz az ben her şeyi yesemde az tyiorum canım tatlı çektiyse bunu meyveyle geçiştiriyrum daha çok acıkınca bir tatlı kaçıgı yogurt yiyorum ögünlerimi aksatmıyorum ama asla sınırı aşmıyorum çünkü zayıflamayı istiyrum yada ideal kiloma kavuşmayı istiyırum sevgiler Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 10 May, 2009 17:29

pembeli demiş ki:
Ben seninle beraber diyet kardeşin olurum ama benim tam 30 kilo vermem lazım sen 10 kiloyu verince beni bırakacan ama bende senin sayende 10 kilo vermiş olurum ben hazırım istersen yarın başlayalımVery HappyVery Happy

pembeli eğer diyetini devam ettiriyorsan senle diyet kardeşi olmak istiyorum benim de en az 30 kilo vermem gerekiyor

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 14 May, 2009 19:01

merhaba ben de 25 kg vermek istiyorum ama bebeğim ve aktif iş hayatım benim motivasyonumu ciddi anlamda yaralıyor.45 kiloluk bir hatunken aldığım hamilelik ve doğum sonrası kilolarımı veremedim.belimde oluşan kas spazmı nedeniyle de doktorum acil kilo vermem gerektiğini söyledi.beni bu zorlu yolculukta destekleyecek ve benim de sonuna kadar destekleyebileceğim bir diyet arkadaşı arıyorum.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 15 May, 2009 09:14

Selam zeynep nisa bu yolculukta tüm diyet kardeşiliği ekibi arkandadır emin ol
Çünkü herkes aynı dertten müzdarip ortak noktamız var bende bebekten sonra inanılmaz kilo aldım kilo alması vermekten daha kolay keşke hep yiyipte kilo almayanlardan olsaydık yarışmaya katıl sende bu sitede araştır bulursun iyi motive olursun su içmeyi ihmal etme en az 2,5 lt iş yerinde de hareket etmek için her türlü fırsatı kaçırma kolay gelsin tekrar görüşürüz..................

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 15 May, 2009 09:41

pembeli demiş ki:
Ben seninle beraber diyet kardeşin olurum ama benim tam 30 kilo vermem lazım sen 10 kiloyu verince beni bırakacan ama bende senin sayende 10 kilo vermiş olurum ben hazırım istersen yarın başlayalımVery HappyVery Happy
slmcanım benimde20 kilo vermemlazım istersen birbirimizin diyet koçu olabiliriz tmm eğeristersen msn adresimiyazayım sana olurmu benim tecrübelerimde çok ona göre başarılar yoıla devam

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 07 Eyl, 2009 16:55

selam arkadaşlar doğum sonrası kalan kilolarımı vermek isityorum arkadaşa ve ciddi motivasyona ihtiyacım var yokmu kimse

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 29 Eyl, 2009 03:43

bende 10 kilo verme istiyorum ama burda anlamadigim herkes bende diyet arkadasi ariyorum demis ama sonucunu goremiyorum beraber el ele verip baslayaniniz oldumu yoksa herkes sadece istediginimi soyluyor

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Ekm, 2009 15:49

SLM ARKADAŞLAR BENIMDE 6 AY SONRA DÜĞÜNÜM VAR 20 KİLO VERMEM LAZIM Sad

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Ekm, 2009 16:03

slm

nilgün123 bende diyet arkadaşı arıyorum bu sayfaya son girenlerdensin eğer tmm dersen birlikte başlayalım ben bir türlü motive olamıyorum ve benim için zaman daralıyor Sad

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.