Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 diyete bu gün baslıyorum.
 Cum 03 Ekm, 2008 03:06
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

100 kg yi gördüm ve sok olmus durumdayım.isin kötüsü menepoz baslangıcında oldugumdan acaba zor kilo verirmiyim diye endisem de var.bu kiloya 2 yıl gibi bir zamanda ulastım.depresyon tedavisinin bu kadar hızlı kilo aldırdıgını düsünüyorum.kendimi önemsememem ve bosvermisliğim vardı.ama dur ve geri cekil demenin zamanı geldi cünkü saglık problemlerim basladı en önemlisi de ödem.gecen yıl diyetisyen yardımı ile baslamıs ve 8 kg vermistim ama fazlasıyla geri aldım.en kötüsü de beynimin ve gözümün aclıgı...karnım ac olmasa da biseyler atıstırma ihtiyacım.hep biseyler yeme istegim.yardım ve destek bekliyorum.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 10 Ekm, 2008 02:09

yaklasık 1 hafta oluyor baslayalı.tartılmak istemiyorum henüz.önce kendim farkedebilmeliyim bir kac kg verdiğimi diyorum..bol bol haslanmıs brokoli yiyorum.acıktıkca onu atıstırıyorum.tere tohumu,elma sirkesi ve keten tohumu da kullanıyorum sabahları.bu sefer cok kızgınım kendime bu kadar kilo aldıgım icin.herseden önemlisi saglık diye düsünüyorum ve kendimi hafif hissediyorum en azından.böyle giderse iyi...insallah bu kararlılıgımdan vazgecmem.sizden hic destek göremedim ama.kimse yanıt yazmamıs..herkese bol kilo vermeli günler diliyorum:)

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Ekm, 2008 13:22

lütfen vazgeçme sakın yola devam şekerim..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.