Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 23 Ekm, 2008 04:31
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

81.0 oldum arkaşdalar.. Inceldikçe insan güzelleşiyor sonra da kendine güveni geliyor. Bence kilo vermeyi hiç bir zaman ertelememeliyiz. Ben bunu çok yaptın artık yapmıycam. 62 olana kadar bıkmadan devam Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 25 Ekm, 2008 20:03

fırtına nasl verdin 1 ayda 10 kiloo bende vermek istiyom yaa off offf:(

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 26 Ekm, 2008 00:38

çok spor yaptım valla. Bir de az yedim. az yedim derken aç kalmadım tabiki herşeyden yedim ama az yedim eğer kaçırmışsam diğer öğünden az kıstım. yediklerimi de yaktıktan sonra extra da spor yapınca verdim. sen de verirsin. önemli olan aldığın kaloriden fazlasını yakmak. eğlenceli hale getirdim sporu. mesela pc'me film cdleri aldım. o filmi bisikletin üzerinde izledim.90 dakka bisiklet sürdüğüm olmuştur hiç yorulmadım sadece terliyordum rahatsız oluyorsam biraz mola veriyordum. böyle böyle verdim. ama 60lara düşmem lazım daha çok kilo var Sad

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 04 Kas, 2008 12:11

sonunda 79 Very Happy

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 05 Oca, 2009 19:14

fırtına hala oralardamısın yoksa 60 mı oldun bu yazdıkların doğru mu bana ulaşır mısın

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Ağu, 2009 19:46

merhaba hümeyra 79-81 arası gidip geliyorum ondan sonra diyetime devam edemedim yine kahrolası iştah yapıştı yakama. ama bu sefer bisikletle koruyorum. sporu yaşamın parçası haline getirdim. günlük spor yapmazsam rahatsız oluyorum.70 şimdiki hedefim yeniden bir ramazan geliyor. belki bu ramazanın vesilesiyle bi 10 kilo daha veririm umarım. kilo vermek gerçekten güzel. kendine güveni artıyor insanın. dediğim gibi 62 olsam korumayı başarcam da kilo indikçe vermesi de zorlaşıyor.. Yazdıklarımın hepsi de doğru tartıldıktan hemen sonra yazdım kilolarımı.

Üye
Üye

turkey.gif
 yeniden geldim
 Cum 12 Kas, 2010 02:54

evet burdaki azmimden sonra bayagı bir kilo vermiştim ve 60lı kiloları hala göremedim ama verdiğim kiloları da geri almadım. yeniden burda sizinle paylaşacağım yaptığım diyeti sporlarımı kilolarımı. Bunlar insanı acayip motive ediyor. &0lı kilo demiştim ama ben şimdi 58 kilo olmaya karar verdim. 1.71 boyumda ideal kilo 58miş. 58 olmak istedigim her elbiseyi giymek istiyorum artık. bu konuda aslında biraz da destek istiyorum rica etsem bana önerileriniz varsa eksik etmezseniz sevinirim
saygılar

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 12 Kas, 2010 08:31

Dyt.Sema Börekci siz diyetisyenmisiniz?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 12 Kas, 2010 11:57

mrb fırtına1984 rumuzlarınızla hitap ediyorum kusura bakmayın. isim olarak bilmiyoruz. mesajlarına baktım iki yıl öncesinden bu zamana. inşallah hedeflerine ulaşırsın. ben yeni üye oldum iki hafta olacak diyete başlayalı daha iki kilo verdim. yolun başındayım. ama burdaki hayatlar konuşmalar beni iyi yönde motive ediyor. inşallah sizlerinde desteğiyle başaracağım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 12 Kas, 2010 11:58

mrb fırtına1984 rumuzlarınızla hitap ediyorum kusura bakmayın. isim olarak bilmiyoruz. mesajlarına baktım iki yıl öncesinden bu zamana. inşallah hedeflerine ulaşırsın. ben yeni üye oldum iki hafta olacak diyete başlayalı daha iki kilo verdim. yolun başındayım. ama burdaki hayatlar konuşmalar beni iyi yönde motive ediyor. inşallah sizlerinde desteğiyle başaracağım.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.